Zobacz więcej Osłony wentylacyjne

Strona główna

Strzałka w prawo

Okna, drzwi i schody

Strzałka w prawo

Akcesoria do drzwi

Strzałka w prawo

Osłony wentylacyjne

Strzałka w prawo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Osłona wentylacyjna Awenta 12 x 44 cm dąb

Osłona wentylacyjna Awenta 12 x 44 cm dąb

30,98
/ szt.

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Produkt służy do osłaniania otworu w drzwiach, który usprawnia działanie wentylacji grawitacyjnej w budynku. Prostokątna kratka została wykonana z tworzywa sztucznego, które jest odporne na wilgoć i można je łatwo utrzymać w czystości. Osłona dostępna jest w kilku kolorach do wyboru, dzięki czemu łatwo dopasujesz ją do drzwi popularnych na rynku producentów.

   Cechy i zalety

    Osłona wentylacyjna w kolorze dąb to akcesorium do drzwi zamocowanych wewnątrz budynków. Stanowi estetyczną osłonę dla otworów wentylacyjnych – polecana jest w szczególności do drzwi łazienek, spiżarni i pomieszczeń bez okien oraz takich, które są narażone na wilgoć. Może być także stosowana w drzwiach szaf z systemem przesuwnym. Wspiera wentylację grawitacyjną, która polega ma naturalnej cyrkulacji powietrza pomiędzy dwoma pomieszczeniami. Dzięki właściwej wentylacji w pomieszczeniu na jego ścianach nie będzie osadzała się para wodna. Osłona ma kolor drewna i pasuje idealnie do drzwi w tej samej barwie. W naszej ofercie znajdziesz również produkty w innych kolorach dopasowanych do popularnych barw drzwi różnych producentów.

     Specyfikacja techniczna

     KolorDąb
     Grupa kolorystycznaBrązowy
     Kod produktu5905033291959