Zobacz więcej Osłony wentylacyjne

Strona główna

Strzałka w prawo

Okna, drzwi i schody

Strzałka w prawo

Akcesoria do drzwi

Strzałka w prawo

Osłony wentylacyjne

Strzałka w prawo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Osłona wentylacyjna Awenta drzwiowa 45 x 45 mm brązowa

Osłona wentylacyjna Awenta drzwiowa 45 x 45 mm brązowa

2,98
/ szt.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Osłona wentylacyjna w kolorze brązowym służy do montażu w drzwiach wewnętrznych. Szczególnie polecana jest do obudowy szczelin wentylacyjnych w pomieszczeniach narażonych na wilgoć, na przykład łazienkach i spiżarniach. Osłona umożliwia swobodny przepływ powietrza i nie ogranicza poczucia prywatności osobom przebywającym w pomieszczeniu.

   Cechy i zalety

    Osłonę w kolorze brązowym zastosujesz do estetycznego przysłonięcia w drzwiach otworu wentylacyjnego, który ułatwia prawidłową wentylację zamkniętego pomieszczenia. Znajduje zastosowanie w wykańczaniu wejścia do łazienki, spiżarni lub schowka. Usprawnia właściwą cyrkulację powietrza pomiędzy pomieszczeniami – ogranicza gromadzenie się w nich pary wodnej. Dzięki temu wilgoć nie skrapla się w dużych ilościach na powierzchni ścian i sufitów. Produkt ma brązowy kolor, który będzie dobrze się prezentował w zestawieniu z drzwiami w klasycznym lub nieco bardziej nowoczesnym stylu. Osłona została wykonana z materiału, który można łatwo wyczyścić z kurzu. W ofercie dostępne są również tuleje w innych barwach i kształtach, dzięki czemu w łatwy sposób znajdziesz odpowiedni produkt.

     Specyfikacja techniczna

     KolorBrązowy
     Kod produktu5905033297739