LOTERIA URODZINOWA! Zrób zakupy i weź udział w loterii. Sprawdź szczegóły >>

Zobacz więcej Osłony wentylacyjne

Strona główna

Strzałka w prawo

Okna, drzwi i schody

Strzałka w prawo

Akcesoria do drzwi

Strzałka w prawo

Osłony wentylacyjne

Strzałka w prawo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Osłona wentylacyjna Awenta drzwiowa 45 x 45 mm dąb

Osłona wentylacyjna Awenta drzwiowa 45 x 45 mm dąb

2,98
/ szt.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Osłona wentylacyjna w kolorze dąb pasuje do skrzydeł drzwi z płyt MDF lub drewna. Element służy do obudowy otworów wentylacyjnych w produktach stolarki meblowej lub drzwiowej. Został wykonany z polistyrenu, materiału odpornego na ścieranie koloru i wpływ wilgoci, dzięki czemu zapewnia nie tylko trwałość, ale i estetyczny wygląd drzwi w Twoim domu.

   Cechy i zalety

    Osłona w kolorze dąb służy do wykańczania nawiewów wentylacyjnych w drzwiach wewnętrznych w budynku. Przydaje się podczas restaurowania starych drzwi lub wykończania nowych. Warto dopasować ją do barwy skrzydła, wówczas stworzy z nim spójną całość. Otwór z osłoną w drzwiach umożliwia przepływ powietrza w lokalu, dlatego polecany jest do stosowania w pomieszczeniach, w których nie ma okien, na przykład w łazience lub spiżarni. Osłona o wykończeniu w kolorze patyny pasuje do eleganckiej stolarki drzwiowej. Produkt z polistyrenu jest odporny na utratę barwy. W naszej ofercie znajdziesz również inne modele osłon oraz prostokątne kratki wentylacyjne, dzięki czemu łatwo dobierzesz odpowiedni produkt do swoich potrzeb.

     Specyfikacja techniczna

     KolorDąb
     Kod produktu5905033297791