Zobacz więcej Osłony wentylacyjne

Strona główna

Strzałka w prawo

Okna, drzwi i schody

Strzałka w prawo

Akcesoria do drzwi

Strzałka w prawo

Osłony wentylacyjne

Strzałka w prawo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Osłona wentylacyjna Awenta drzwiowa 45 x 45 mm metal satyna srebro

Osłona wentylacyjna Awenta drzwiowa 45 x 45 mm metal satyna srebro

6,68
/ szt.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Osłona wentylacyjna to produkt, który umożliwia poprawną wentylację. Zamontujesz ją w drzwiach wewnętrznych w swoim domu, które prowadzą na przykład do łazienki, kuchni lub spiżarni. Tuleja ma kolor srebrny i satynowe wykończenie, więc najbardziej pasuje do drzwi z klamkami oraz zawiasami w zbliżonych, metalicznych barwach.

   Cechy i zalety

    Osłona jest dekoracyjnym elementem układu wentylacyjnego w domu. Osłania w drzwiach otwór, która wspomaga cyrkulację powietrza między pomieszczeniami. Okrągła kratka znajduje zastosowanie jako uzupełnienie drzwi wewnętrznych lub szaf do zabudowany w mieszkaniu. Dzięki otworom w drzwiach zmniejsza się ryzyko osadzania się skropliny na ścianach, posadzkach i elementach wyposażenia. W opakowaniu znajduje się kwadratowa osłona w kolorze srebrnym i satynowym wykończeniu, która pasuje do eleganckiego stylu urządzania wnętrz. Została wykonana z mocnego tworzywa, które jest odporne na niszczenie. Asortyment obejmuje także tuleje w wielu innych kolorach i kształtach, które dostosowane są do drzwi oferowanych przez popularnych producentów.

     Specyfikacja techniczna

     KolorSrebrny satynowy
     Kod produktu5905033297852