Zobacz więcej Osłony wentylacyjne

Strona główna

Strzałka w prawo

Okna, drzwi i schody

Strzałka w prawo

Akcesoria do drzwi

Strzałka w prawo

Osłony wentylacyjne

Strzałka w prawo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Osłona wentylacyjna Awenta drzwiowa 45 x 45 mm metal satyna złoto

Osłona wentylacyjna Awenta drzwiowa 45 x 45 mm metal satyna złoto

6,68
/ szt.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Osłona służy do obudowy otworu w drzwiach łazienki, spiżarni lub szafy przesuwnej – zapewnia estetyczne wykończenie i umożliwia właściwą cyrkulację powietrza pomiędzy pomieszczeniami. Złoty kolor jest bardzo dekoracyjny – osłonę wentylacyjną w takiej barwie najlepiej komponować z klamkami o zbliżonych kolorach, wówczas zyskasz elegancki komplet okucia do drzwi w swoim domu

   Cechy i zalety

    Osłona znajduje zastosowanie w stolarce drzwiowej oraz przemyśle meblowym. Użyjesz jej na przykład do wykańczania otworów wentylacyjnych w drzwiach do łazienki lub szafy przesuwnej, które współtworzą system właściwej wentylacji w budynku. Osłona szczególnie polecana jest do stosowania w skrzydłach prowadzących do pomieszczeń bez okien oraz takich, które są narażone na działanie wilgoci, na przykład do łazienek i spiżarni. Otwór z osłoną zmniejsza ryzyko skraplania się pary wodnej na ścianach. Metaliczna barwa pasuje do nowoczesnego stylu urządzania wnętrz. Produkt został wykonany z tworzywa sztucznego, które jest odporne na ścieranie oraz utratę koloru. Dostępny jest w kilku metalicznych lub brązowych barwach do wyboru.

     Specyfikacja techniczna

     KolorZłoty satynowy
     Kod produktu5905033297869