Zobacz więcej Osłony wentylacyjne

Strona główna

Strzałka w prawo

Okna, drzwi i schody

Strzałka w prawo

Akcesoria do drzwi

Strzałka w prawo

Osłony wentylacyjne

Strzałka w prawo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Osłona wentylacyjna Awenta drzwiowa 45 x 45 mm metal srebro

Osłona wentylacyjna Awenta drzwiowa 45 x 45 mm metal srebro

6,68
/ szt.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Osłona służy do obudowy wentylacji w drzwiach wewnątrz mieszkań i biur. Jej obecność zmniejsza prawdopodobieństwo gromadzenia się wilgoci na ścianach. Tuleję w srebrnym kolorze najlepiej dopasować do okuć drzwi, aby idealnie pasowała do klamek i zawiasów. Produkt został wykonany z mocnego polistyrenu, który jest odporny na płowienie i ścieranie koloru.

   Cechy i zalety

    Osłona wentylacyjna to produkt, który znajduje zastosowanie podczas samodzielnego konstruowania drzwi lub nowej stolarki do domu. Pozwala estetycznie wykończyć otwór w drzwiach, przez który przedostaje się świeże powietrze do ogradzanego drzwiami pomieszczenia. Osiągnięcie właściwego ciągu powietrza jest ważne, ponieważ w dobrze wentylowanych łazienkach i spiżarniach nie osadza się wilgoć na ścianach. Produkt został wykonany z tworzywa sztucznego, więc łatwo go utrzymać w dobrej czystości. Osłona jest dostępna w bogatej palecie kolorów, które odpowiadają wybarwieniom drzwi lub ich okuć. Barwa srebrna jest bardzo elegancka i łatwo dopasować ją do metalowych klamek i zawiasów. W ofercie znajdziesz też okrągłe tuleje.

     Specyfikacja techniczna

     KolorSrebrny
     Kod produktu5905033297838