Zobacz więcej Osłony wentylacyjne

Strona główna

Strzałka w prawo

Okna, drzwi i schody

Strzałka w prawo

Akcesoria do drzwi

Strzałka w prawo

Osłony wentylacyjne

Strzałka w prawo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Osłona wentylacyjna Awenta drzwiowa 45 x 45 mm patyna

Osłona wentylacyjna Awenta drzwiowa 45 x 45 mm patyna

2,98
/ szt.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Kratka to element drzwi, który zapewnia swobodną cyrkulację powietrza pomiędzy pomieszczeniami. Jej kolor warto dobrać do wykończenia lub okuć drzwi. Patyna to elegancka barwa, którą łatwo skomponować z klamkami i zawiasami w zbliżonym odcieniu. Produkt został wykonany z tworzywa sztucznego, które jest wytrzymałe na działanie wilgoci.

   Cechy i zalety

    Osłona wentylacyjna służy do wykańczania otworów wentylacyjnych w drzwiach i stolarce meblowej w budynkach mieszkalnych i użytkowych. Kwadratową tuleję montuje się na przykład na dolnej krawędzi skrzydła drzwi. Polecana jest do instalacji w drzwiach łazienki lub spiżarni – otwór wentylacyjny zapewnia właściwy przepływ powietrza między przegrodzonymi pomieszczeniami. Produkt został wykonany z polistyrenu o wysokiej odporności na wilgoć, dzięki czemu nie niszczeje i łatwo go utrzymać w czystości. Wykończenie w kolorze patyny pasuje do okleiny drzwiowej w barwie naturalnego drewna. W naszej ofercie dostępne są też rozety w innych kolorach, dzięki czemu łatwo wybierzesz ich odpowiedni kolor. Asortyment obejmuje również tuleje okrągłe.

     Specyfikacja techniczna

     KolorPatyna
     Kod produktu5905033297654