Zobacz więcej Osłony wentylacyjne

Strona główna

Strzałka w prawo

Okna, drzwi i schody

Strzałka w prawo

Akcesoria do drzwi

Strzałka w prawo

Osłony wentylacyjne

Strzałka w prawo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Osłona wentylacyjna Awenta fi 55 mm biała

Osłona wentylacyjna Awenta fi 55 mm biała

4,18
/ szt.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Tuleja w kolorze białym to element uzupełniający drzwi, które stosuje się wewnątrz budynków – stanowi estetyczne wykończenie nawiewów wentylacyjnych. Zazwyczaj montowana jest nad dolną krawędzią drzwi łazienkowych, spiżarnianych czy kuchennych. Dostępna jest w wielu kolorach i kształtach dopasowanych do drzwi popularnych producentów.

   Cechy i zalety

    Osłona wentylacyjna służy do dekoracyjnego wykańczania tulei w drzwiach łazienkowych lub spiżarnianych. Element ten zapewnia prawidłowy przepływ powietrza i zapewnia pożądany poziom prywatności osobom, które znajdują się wewnątrz danego pomieszczenia. Zapewnia większą efektywność wentylacyjną i estetykę wykończenia drzwi. Aby cyrkulacja była sprawniejsza, należy wykonać kilka otworów wentylacyjnych w skrzydle łazienkowym. Produkt ma biały kolor, więc idealnie będzie komponował się z jasną barwą drzwi i ceramiką w łazience. W ofercie dostępne są również osłony w kolorach metalicznych lub barwach naturalnego drewna, które będą się idealnie komponować z powierzchnią drzwi lub ich okuciem, czyli zawiasami i klamkami.

     Specyfikacja techniczna

     KolorBiały
     Kod produktu5903263991137