Zobacz więcej Osłony wentylacyjne

Strona główna

Strzałka w prawo

Okna, drzwi i schody

Strzałka w prawo

Akcesoria do drzwi

Strzałka w prawo

Osłony wentylacyjne

Strzałka w prawo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Osłona wentylacyjna Awenta fi 55 mm brązowa

Osłona wentylacyjna Awenta fi 55 mm brązowa

4,18
/ szt.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Tuleja wentylacyjna w kolorze brązowym pasuje do nowoczesnych drzwi z drewna lub płyt MDF. Osłona została wykonana z mocnego tworzywa sztucznego, które jest łatwe do utrzymania w czystości. Służy do osłaniania otworów wentylacyjnych. Dostępna jest również innych w barwach dopasowanych do kolorów drzwi oferowanych przez popularnych producentów.

   Cechy i zalety

    Brązowa osłona wentylacyjna służy do montażu w drzwiach wewnętrznych. Należy do systemu, który ułatwia działanie wentylacji grawitacyjnej w budynku i mieszkaniu. Umożliwia odpowiednią cyrkulację powietrza w lokalu i zapobiega gromadzeniu się pary wodnej na ścianach, która wytwarza się na przykład podczas kąpieli lub suszenia prania. Polecana jest w szczególności do montażu w drzwiach łazienki, spiżarni, a także systemów szaf przesuwnych. Osłonę montuje się nad dolną krawędzią otwieranego skrzydła – w celu uzyskania właściwych warunków do działania wentylacji zaleca się wykonanie większej liczby otworów w drzwiach. Kratka ma ciemny kolor, więc najbardziej pasuje do drzwi brązowych, na których tle nie będzie wyeksponowana. Seria obejmuje produkty w wielu barwach do wyboru.

     Specyfikacja techniczna

     KolorBrązowy
     Kod produktu5905033291836