icon
Najbliższa niedziela 3.12 jest niedzielą niehandlową. Zapraszamy do zakupów na castorama.pl
icon
Najbliższa niedziela 3.12 jest niedzielą niehandlową. Zapraszamy do zakupów na castorama.pl

Zobacz więcej Osłony wentylacyjne

Strona główna

Strzałka w prawo

Okna, drzwi i schody

Strzałka w prawo

Akcesoria do drzwi

Strzałka w prawo

Osłony wentylacyjne

Strzałka w prawo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Osłona wentylacyjna Awenta fi 55 mm brązowa

Osłona wentylacyjna Awenta fi 55 mm brązowa

4,18
/ szt.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Tuleja wentylacyjna w kolorze brązowym pasuje do nowoczesnych drzwi z drewna lub płyt MDF. Osłona została wykonana z mocnego tworzywa sztucznego, które jest łatwe do utrzymania w czystości. Służy do osłaniania otworów wentylacyjnych. Dostępna jest również innych w barwach dopasowanych do kolorów drzwi oferowanych przez popularnych producentów.

   Cechy i zalety

    Brązowa osłona wentylacyjna służy do montażu w drzwiach wewnętrznych. Należy do systemu, który ułatwia działanie wentylacji grawitacyjnej w budynku i mieszkaniu. Umożliwia odpowiednią cyrkulację powietrza w lokalu i zapobiega gromadzeniu się pary wodnej na ścianach, która wytwarza się na przykład podczas kąpieli lub suszenia prania. Polecana jest w szczególności do montażu w drzwiach łazienki, spiżarni, a także systemów szaf przesuwnych. Osłonę montuje się nad dolną krawędzią otwieranego skrzydła – w celu uzyskania właściwych warunków do działania wentylacji zaleca się wykonanie większej liczby otworów w drzwiach. Kratka ma ciemny kolor, więc najbardziej pasuje do drzwi brązowych, na których tle nie będzie wyeksponowana. Seria obejmuje produkty w wielu barwach do wyboru.

     Specyfikacja techniczna

     KolorBrązowy
     Kod produktu5905033291836