Zobacz więcej Osłony wentylacyjne

Strona główna

Strzałka w prawo

Okna, drzwi i schody

Strzałka w prawo

Akcesoria do drzwi

Strzałka w prawo

Osłony wentylacyjne

Strzałka w prawo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Osłona wentylacyjna Awenta fi 55 mm buk

Osłona wentylacyjna Awenta fi 55 mm buk

3,98
/ szt.

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Osłona o okrągłym kształcie służy do wykańczania otworów wentylacyjnych w drzwiach i stolarce meblowej. Zwykle montuje się nad dolną krawędzią skrzydła drzwi – otwór wentylacyjny zapewnia właściwy przepływ powietrza przy zamkniętym pomieszczeniu lub szafie. Produkt został wykonany z polipropylenu o wysokiej odporności na wilgoć.

   Cechy i zalety

    Osłona służy do wykańczania otworu wentylacyjnego w drzwiach do łazienki, spiżarni, kotłowni lub szafy przesuwnej. W pomieszczeniach nie wyposażonych w okna wspomaga wentylację grawitacyjną, której działanie polega na napływie świeżego powietrza do pomieszczenia z innego wnętrza i usuwaniu wilgoci przez ujście kanału wentylacyjnego w łazience. Ponieważ drzwi do pomieszczenia bez okien nie mogą być całkowicie szczelne, stosuje się tuleje w drzwiach, które montowane są najczęściej nad dolną krawędzią skrzydła. Przez celowo wykonane nawiewy swobodnie przechodzi powietrze. Osłona została wykonana z mocnego tworzywa, które jest odporne na działanie pary wodnej. Kolor pasuje do skrzydeł z płyt MDF lub drewna bukowego lakierowanego na ciemny kolor.

     Specyfikacja techniczna

     KolorBuk
     Kod produktu5905033291867