Zobacz więcej Osłony wentylacyjne

Strona główna

Strzałka w prawo

Okna, drzwi i schody

Strzałka w prawo

Akcesoria do drzwi

Strzałka w prawo

Osłony wentylacyjne

Strzałka w prawo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Osłona wentylacyjna Awenta fi 55 mm calvados

Osłona wentylacyjna Awenta fi 55 mm calvados

3,98
/ szt.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Osłona służy do wykańczania otworów wentylacyjnych w drzwiach i stolarce meblowej. Została wykonana z tworzywa sztucznego, dzięki czemu nie niszczeje. Łatwo ją też utrzymać w czystości. Wykończenie w kolorze calvados pasuje do okleiny drzwiowej w barwie naturalnego drewna. Asortyment obejmuje również tuleje kwadratowe.

   Cechy i zalety

    Osłona wentylacyjna dopasowana jest do drzwi w kolorze calvados, który oferuje większość producentów skrzydeł drzwiowych. Produkt służy do estetycznego wykańczania nawiewu wentylacyjnego w drzwiach, który stosuje się przy wejściu do łazienki, spiżarni lub innego pomieszczenia, w którym znajduje się wyjście kanału wentylacyjnego. Otwór w drzwiach ułatwia działanie wentylacji grawitacyjnej – przez niego dostaje się świeże powietrze do łazienki. Osłonę wstawia się w okrągły otwór nad dolną krawędzią skrzydła. Jej kolor pasuje do ciemnej powierzchni drzwi. Tworzywo sztuczne, z którego została wykonana tuleja, jest trwałe i odporne na wilgoć. Można je czyścić z kurzu domowymi detergentami. Oferta obejmuje również tuleje osłonowe do prostokątnych otworów w drzwiach.

     Specyfikacja techniczna

     KolorCalvados
     Kod produktu5905033291874