icon
Najbliższa niedziela 8.10 jest niedzielą niehandlową. Zapraszamy do zakupów na castorama.pl
icon
Najbliższa niedziela 8.10 jest niedzielą niehandlową. Zapraszamy do zakupów na castorama.pl

Zobacz więcej Osłony wentylacyjne

Strona główna

Strzałka w prawo

Okna, drzwi i schody

Strzałka w prawo

Akcesoria do drzwi

Strzałka w prawo

Osłony wentylacyjne

Strzałka w prawo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Osłona wentylacyjna Awenta fi 55 mm dąb

Osłona wentylacyjna Awenta fi 55 mm dąb

4,18
/ szt.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

Osłona służy do wykańczania okrągłego otworu wentylacyjnego. Stosowana jest w drzwiach do łazienki, kuchni, spiżarni lub innego pomieszczenia, w którym wymagany jest nawiew przez drzwi. Znajduje również zastosowanie w stolarce meblowej, na przykład w szafach z systemami zabudowy. Została wykonana z wytrzymałego na niszczenie tworzywa.

  Cechy i zalety

  Osłona wentylacyjna w kolorze dąb to produkt, który pozwala w estetyczny sposób wykończyć otwór wentylacyjny w drzwiach. Dopasowana jest do skrzydła w takiej samej barwie – możesz ją wymienić przy ewentualnym uszkodzeniu oryginalnego elementu lub podczas samodzielnego konstruowania nowych drzwi do swojej łazienki. Produkt umożliwia właściwy przepływ powietrza między pomieszczeniami – w szczególności polecany jest do zastosowania we wnętrzach, w których nie ma okien, na przykład w kotłowni, spiżarni, łazience. Dla zapewnienia odpowiedniego przepływu powietrza przez drzwi wewnętrzne należy zastosować kilka otworów z tulejami. Ponieważ elementy te są dostępne w wielu kolorach, łatwo dopasujesz je do barwy stolarki.

   Specyfikacja techniczna

   KolorDąb
   Kod produktu5905033291898