Zobacz więcej Osłony wentylacyjne

Strona główna

Strzałka w prawo

Okna, drzwi i schody

Strzałka w prawo

Akcesoria do drzwi

Strzałka w prawo

Osłony wentylacyjne

Strzałka w prawo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Osłona wentylacyjna Awenta fi 55 mm dąb

Osłona wentylacyjna Awenta fi 55 mm dąb

4,18
/ szt.

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Osłona służy do wykańczania okrągłego otworu wentylacyjnego. Stosowana jest w drzwiach do łazienki, kuchni, spiżarni lub innego pomieszczenia, w którym wymagany jest nawiew przez drzwi. Znajduje również zastosowanie w stolarce meblowej, na przykład w szafach z systemami zabudowy. Została wykonana z wytrzymałego na niszczenie tworzywa.

   Cechy i zalety

    Osłona wentylacyjna w kolorze dąb to produkt, który pozwala w estetyczny sposób wykończyć otwór wentylacyjny w drzwiach. Dopasowana jest do skrzydła w takiej samej barwie – możesz ją wymienić przy ewentualnym uszkodzeniu oryginalnego elementu lub podczas samodzielnego konstruowania nowych drzwi do swojej łazienki. Produkt umożliwia właściwy przepływ powietrza między pomieszczeniami – w szczególności polecany jest do zastosowania we wnętrzach, w których nie ma okien, na przykład w kotłowni, spiżarni, łazience. Dla zapewnienia odpowiedniego przepływu powietrza przez drzwi wewnętrzne należy zastosować kilka otworów z tulejami. Ponieważ elementy te są dostępne w wielu kolorach, łatwo dopasujesz je do barwy stolarki.

     Specyfikacja techniczna

     KolorDąb
     Grupa kolorystycznaBrązowy
     Kod produktu5905033291898