Zobacz więcej Osłony wentylacyjne

Strona główna

Strzałka w prawo

Okna, drzwi i schody

Strzałka w prawo

Akcesoria do drzwi

Strzałka w prawo

Osłony wentylacyjne

Strzałka w prawo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Osłona wentylacyjna Awenta fi 55 mm metal srebro

Osłona wentylacyjna Awenta fi 55 mm metal srebro

8,78
/ szt.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Osłona w srebrnym kolorze służy do wykończenia nawiewu wentylacyjnego w drzwiach wewnętrznych w mieszkaniu. Znajduje zastosowanie także podczas odnawiania starych drzwi. Osłona w kolorze srebrnym pasuje do eleganckich okuć drzwiowych, czyli klamek oraz zawiasów. Została wykonana z mocnego tworzywa. Dostępna jest też w innych kolorach do wyboru.

   Cechy i zalety

    Osłona wentylacyjna idealnie będzie pasowała do drzwi o nowoczesnym stylu wykończenia – jest elementem służącym do montażu w skrzydłach drzwi wewnętrznych. Otwory nawiewne w drzwiach są ważne dla prawidłowego funkcjonowania wentylacji, ponieważ umożliwiają stały przepływ powietrza pomiędzy pomieszczeniami. W łazience lub innym pokoju bez okien wspierają wentylację grawitacyjną, której działanie polega na naturalnej wymianie powietrza między wnętrzami i jego ujście przez ciąg wentylacyjny. Osłona została wyprodukowana z mocnego tworzywa sztucznego, które jest odporne na wilgoć. Dostępna jest w wielu kolorach, dzięki czemu stworzy harmonijną całość z wykańczanymi drzwiami. Srebrny kolor pasuje do nowoczesnych aranżacji wnętrz.

     Specyfikacja techniczna

     KolorSrebrny
     Kod produktu5905033291928