Dostawa za 1 zł na wybrane produkty dla zamówień od 500 zł! Sprawdź szczegóły akcji tutaj >>

icon
Najbliższa niedziela 1.10 jest niedzielą niehandlową
icon
Najbliższa niedziela 1.10 jest niedzielą niehandlową

Zobacz więcej Osłony wentylacyjne

Strona główna

Strzałka w prawo

Okna, drzwi i schody

Strzałka w prawo

Akcesoria do drzwi

Strzałka w prawo

Osłony wentylacyjne

Strzałka w prawo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Osłona wentylacyjna Awenta fi 55 mm olcha

Osłona wentylacyjna Awenta fi 55 mm olcha

3,98
/ szt.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

Tuleja służy do osłaniania w drzwiach otworu, który umożliwia prawidłowy przepływ powietrza między pokojem a łazienką. Jej niewielki rozmiar zapewnia prywatność osobie, która przebywa w pomieszczeniu. Produkt został wykonany z mocnego tworzywa, dzięki czemu można go montować w drzwiach narażonych na wilgoć, na przykład w łazience lub spiżarni.

  Cechy i zalety

  Osłona wentylacyjna w kolorze olcha ułatwia prawidłową wentylację łazienki, spiżarni lub innego pomieszczenia bez okna. Właściwa cyrkulacja powietrza pomiędzy pomieszczeniami ogranicza gromadzenie się wilgoci, która powstaje w dużych ilościach podczas codziennej kąpieli, a także prania lub suszenia. Odpowiednia wentylacja sprawia, że para wodna nie będzie się skraplać na powierzchni ścian, posadzce i suficie. Otwory w drzwiach są częścią układu, która wspomaga odprowadzanie pary wodnej z pomieszczenia do przewodów wentylacyjnych. Produkt ma kolor naturalnego drewna i będzie się dobrze prezentował w zestawieniu z drzwiami w takiej właśnie barwie. W ofercie dostępne są również osłony do tulei w wielu innych kolorach do wyboru.

   Specyfikacja techniczna

   KolorOlcha
   Kod produktu5905033298279