icon
Najbliższa niedziela 10.12 jest niedzielą handlową. Zapraszamy do sklepów i na castorama.pl
icon
Najbliższa niedziela 10.12 jest niedzielą handlową. Zapraszamy do sklepów i na castorama.pl

Zobacz więcej Osłony wentylacyjne

Strona główna

Strzałka w prawo

Okna, drzwi i schody

Strzałka w prawo

Akcesoria do drzwi

Strzałka w prawo

Osłony wentylacyjne

Strzałka w prawo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Osłona wentylacyjna Awenta fi 55 mm orzech

Osłona wentylacyjna Awenta fi 55 mm orzech

3,98
/ szt.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Tuleja to element do osłaniania okrągłych otworów w drzwiach, szafach przesuwnych i meblach do zabudowy. Ułatwia wentylację zamkniętych pomieszczeń. Kolor jej wykończenia pasuje do tradycyjnego stylu urządzania i oklein drzwiowych w barwie olcha. Osłona jest dostępna także w innych kolorach do wyboru, dzięki czemu łatwo znajdziesz odpowiedni produkt.

   Cechy i zalety

    Okrągła osłona wentylacyjna znajduje zastosowanie jako uzupełnienie drzwi wewnętrznych w mieszkaniu. Może być używana także jako wywietrznik do szafy pod zabudowę. W szczególności jest jednak używana w drzwiach łazienkowych, toaletowych, spiżarnianych oraz innych, które prowadza do pomieszczeń bez okien. Otwory w dolnej części drzwi umożliwiają swobodny przepływ powietrza między pomieszczeniami, co zapewni im lepszą wentylację. Dobra cyrkulacja powietrza zapobiega także gromadzeniu się wilgoci na ścianach i posadzkach. Kolor tulei najlepiej dobierać do barwy drzwi. Nasz asortyment obejmuje osłony w wielu kolorach dostosowanych do oferowanych na rynku kolorów drzwi wewnętrznych, więc z łatwością znajdziesz odpowiednie osłony do stolarki drzewiowej.

     Specyfikacja techniczna

     KolorOrzech
     Kod produktu5905033298286