icon
Najbliższa niedziela 8.10 jest niedzielą niehandlową. Zapraszamy do zakupów na castorama.pl
icon
Najbliższa niedziela 8.10 jest niedzielą niehandlową. Zapraszamy do zakupów na castorama.pl

Zobacz więcej Osłony wentylacyjne

Strona główna

Strzałka w prawo

Okna, drzwi i schody

Strzałka w prawo

Akcesoria do drzwi

Strzałka w prawo

Osłony wentylacyjne

Strzałka w prawo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Osłona wentylacyjna Awenta fi 55 mm patyna

Osłona wentylacyjna Awenta fi 55 mm patyna

3,98
/ szt.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

Tuleja służy do wykańczania w drzwiach otworów, które umożliwiają naturalny przepływ powietrza pomiędzy pomieszczeniami. Dzięki nim mniejsze jest prawdopodobieństwo, że na ścianach wewnętrznych będzie skraplać się para wodna. Osłona ma wykończenie w kolorze patyna, które pasuje do eleganckich drzwi oraz ich okuć w postaci klamek i zawiasów.

  Cechy i zalety

  Okrągła osłona to element, który służy do wykańczania otworów wentylacyjnych w drzwiach wewnętrznych w budynku. Rozety montuje się na całej długości dolnej krawędzi skrzydła. Osłona została wykonana z materiału odpornego na wilgoć, która występuje w łazience, kuchni czy na przykład domowej kotłowni – w tych miejscach stosujesz drzwi z otworami wentylacyjnymi. Kolor patynowy pasuje do okuć drzwiowych w metalicznych odcieniach. Dostępne są osłony, które imitują inne materiały, na przykład drewno, dzięki czemu mogą tworzyć jednobarwną całość z powierzchnią drzwi. Najlepiej zastosować na jednym skrzydle kilka tulei, aby zapewnić właściwy przepływ powietrza między odgradzanymi pomieszczeniami. Dostępne są także tuleje o innych średnicach.

   Specyfikacja techniczna

   KolorPatyna
   Kod produktu5905033291751