Zobacz więcej Osłony wentylacyjne

Strona główna

Strzałka w prawo

Okna, drzwi i schody

Strzałka w prawo

Akcesoria do drzwi

Strzałka w prawo

Osłony wentylacyjne

Strzałka w prawo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Osłona wentylacyjna Awenta Mini 45 x 52 mm brązowa 2 szt.

Osłona wentylacyjna Awenta Mini 45 x 52 mm brązowa 2 szt.

8,38
/ kpl.
4,19
/ szt.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Osłona wentylacyjna znajduje zastosowanie w przemyśle meblarskim i drzwiowym. Została wykonana z mocnego tworzywa sztucznego, które jest odporne na niszczenie. Brązowy kolor jest wytrzymały na ścieranie, dzięki czemu osłona na długo zachowuje swój oryginalny wygląd. W opakowaniu znajdują się dwie sztuki osłon gotowych do montażu.

   Cechy i zalety

    Osłona wentylacyjna Mini znajduje zastosowanie w przemyśle meblowym oraz stolarce drzwiowej. Używa się jej na przykład do wykańczania otworów w drzwiach, które służą właściwej wentylacji pomieszczeń. Szczególnie polecana jest do skrzydeł drzwiowych prowadzących do wnętrz bez okien oraz takich, które są szczególnie narażone na działanie wilgoci, na przykład łazienek. Osłona umożliwia właściwy przepływ powietrza między pomieszczeniami i zmniejsza ryzyko skraplania się pary wodnej na ich ścianach. Dzięki niej wilgoć może być swobodnie odprowadzana do ciągu wentylacyjnego na zewnątrz budynku. Brązowa barwa najlepiej pasuje do ciemnego tła. Produkt został wykonany z tworzywa sztucznego, które jest odporne na wilgoć i utratę koloru.

     Specyfikacja techniczna

     KolorBrązowy
     Kod produktu5905033292048