Zobacz więcej Osłony wentylacyjne

Strona główna

Strzałka w prawo

Okna, drzwi i schody

Strzałka w prawo

Akcesoria do drzwi

Strzałka w prawo

Osłony wentylacyjne

Strzałka w prawo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Osłona wentylacyjna Awenta Mini 45 x 58 mm biała 2 szt.

Osłona wentylacyjna Awenta Mini 45 x 58 mm biała 2 szt.

8,98
/ kpl.
4,49
/ szt.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Osłona wentylacyjna została wykonana z tworzywa sztucznego, które jest odporne na utratę koloru, dzięki czemu na długo zachowuje dekoracyjne właściwości. Stanowi zabezpieczenie otworu wentylacyjnego w stolarce meblowej i drzwiowej, dzięki któremu wilgoć z mieszkania może być odprowadzana kanałem wentylacyjnym na zewnątrz budynku.

   Cechy i zalety

    Biała osłona wentylacyjna z serii Mini należy do standardowego urządzania wnętrz. Produkt służy do estetycznego wykańczania nawiewu wentylacyjnego w pomieszczeniach domu. Znajduje zastosowanie w stolarce meblowej i drzwiowej – montowana jest na przykład przy wejściu do łazienki, spiżarni lub innego pomieszczenia, w którym znajduje się kanał wentylacyjny. Kratka w drzwiach wspiera właściwą cyrkulację powietrza, ponieważ przez nią dostaje się świeże powietrze zza zamkniętych drzwi do pomieszczeń i zabudowy meblowej, w których nie ma okien. Osłonę wstawia się w okrągły otwór, najczęściej wykonywany nad dolną krawędzią skrzydła. Tworzywo sztuczne, z którego został wykonany produkt, jest odporne na wilgoć. Oferta obejmuje również kratki osłonowe do prostokątnych otworów w drzwiach.

     Specyfikacja techniczna

     KolorBiały
     Kod produktu5905033292109