Zobacz więcej Osłony wentylacyjne

Strona główna

Strzałka w prawo

Okna, drzwi i schody

Strzałka w prawo

Akcesoria do drzwi

Strzałka w prawo

Osłony wentylacyjne

Strzałka w prawo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Osłona wentylacyjna Awenta Mini fi 40 mm biała

Osłona wentylacyjna Awenta Mini fi 40 mm biała

10,48
/ szt.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Osłona wentylacyjna znajduje zastosowanie podczas samodzielnego konstruowania drzwi i odnawiania stolarki meblowej do domu. Pozwala estetycznie wykończyć otwór w skrzydle służący do wentylowania ogradzanego drzwiami pomieszczenia. Osłona została wykonana z tworzywa sztucznego, które można łatwo wyczyścić. Dostępna jest w wielu kolorach.

   Cechy i zalety

    Biała osłona Mini to element, który służy do wykańczania otworów wentylacyjnych w drzwiach w budynku mieszkalnym lub użytkowym. Rozety możesz zamontować na całej długości dolnej krawędzi skrzydła drzwi, które prowadzą na przykład do łazienki lub spiżarni – najlepiej zastosować kilka tulei na jednym skrzydle, aby zapewnić właściwy przepływ powietrza między przegrodzonymi pomieszczeniami. Osłona została wykonana z tworzywa o odpowiedniej odporności na wilgoć. Kolor biały jest uniwersalny i pasuje do okleiny drzwiowej lub drewna w jasnej barwie. Dostępne są też rozety, które imitują inne materiały, na przykład drewno, dzięki czemu łatwo wybierzesz ich odpowiedni kolor. Asortyment obejmuje również tuleje o większej średnicy.

     Specyfikacja techniczna

     KolorBiały
     Kod produktu5905033291980