icon
Najbliższa niedziela 3.12 jest niedzielą niehandlową. Zapraszamy do zakupów na castorama.pl
icon
Najbliższa niedziela 3.12 jest niedzielą niehandlową. Zapraszamy do zakupów na castorama.pl

Zobacz więcej Izolacja

Strona główna

Strzałka w prawo

Hydraulika

Strzałka w prawo

Izolacja

Strzałka w prawo
Strzałka w lewo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Otulina Noma 15 mm x 6 mm x 2 m czerwona
Strzałka w prawo

Otulina Noma 15 mm x 6 mm x 2 m czerwona

4,28
/ szt.
2,14
/ m
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Praktyczna instalacja wodna powinna być wyposażona w izolację termiczną – prezentowana otulina zapobiegnie utracie ciepła dystrybuowanej cieczy. Miękki element wykonany z pianki polietylenowej dodatkowo zabezpieczy konstrukcję przed uderzeniami. Materiał ten jest odporny na uszkodzenia mechaniczne, zatem produkt będzie idealnie spełniał swoje zadanie przez długi czas. . Oszczędzajmy energię - Izolacja rur pomaga utrzymać wyższą temperaturę wody przez dłuższy czas, co oznacza, że woda jest rzadziej podgrzewana. Więcej informacji na stronie www.castorama.pl/green-star

   Cechy i zalety

    Woda wypływająca z wylewki baterii wannowej nie jest wystarczająco ciepła, abyś mógł pozwolić sobie na zażywania komfortowych kąpieli? Mimo ciągłego podgrzewania cieczy wciąż nie uzyskuje ona odpowiedniej temperatury? Możliwe, że woda stygnie już w czasie przepływu przez rury. Prezentowana otulina to element przeznaczony do stworzenia izolacji cieplnej – po zamocowaniu na konstrukcji zapobiegnie stygnięciu transportowanej cieczy. Cechuje się doskonałą żywotnością, ponieważ wyprodukowana została pianki polietylenowej – jest odporna na przerywanie się i pękanie. Element dodatkowo zabezpiecza całość przed uszkodzeniami mechanicznymi – jest miękki, więc znakomicie amortyzuje uderzenia. Jeśli chcesz cieszyć się trwałą i funkcjonalną instalacją wodną, koniecznie zastosuj prezentowaną otulinę. Sprawdź naszą ofertę!

     Specyfikacja techniczna

     Typ produktuIzolacja rur
     MarkaNMC
     Długość produktu2000mm
     Grubość produktu6mm
     Średnica kompatybilnych rur15mm
     Klasa odporności ogniowej EuroklasyE
     Grupa kolorystycznaCzerwony
     MateriałPianka polietylenowa (PE)
     Kod produktu5413257000900