icon
Najbliższa niedziela 1.10 jest niedzielą niehandlową
icon
Najbliższa niedziela 1.10 jest niedzielą niehandlową

Zobacz więcej Pace budowlane

Strona główna

Strzałka w prawo

Narzędzia i sprzęt

Strzałka w prawo

Narzędzia remontowe

Strzałka w prawo

Pace budowlane

Strzałka w prawo
Strzałka w lewo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Paca do betonu komórkowego Comensal Ytong 150 x 350 mm
Strzałka w prawo

Paca do betonu komórkowego Comensal Ytong 150 x 350 mm

49,98
/ szt.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

Paca to produkt, który znajdzie swoje praktyczne zastosowanie podczas prac związanych ze stawianiem ścianek działowych. Narzędzie przede wszystkim doskonale wyrówna powierzchnię betonu komórkowego, dzięki czemu ściana będzie doskonale gładka. W naszej ofercie są także dostępne inne rodzaje pacek, które dobierzesz do charakteru wykonywanej pracy.

  Cechy i zalety

  Paca do betonu komórkowego jest niezwykle przydatnym produktem przy pracach budowlanych w Twoim domu. Warto wyposażyć w produkt swój przydomowy garaż bądź warsztat. Z pomocą narzędzia możesz w łatwy i szybki sposób wyszlifować ścianę, dzięki czemu zapewnisz powierzchni odpowiednią gładkość. Wówczas z powodzeniem naniesiesz innego rodzaju warstwy. Niewątpliwie istotnym atutem pacy jest doskonale wyprofilowany uchwyt, który zapewnia stabilne utrzymanie produktu w dłoni. Dzięki temu z łatwością i precyzyjnie wyszlifujesz całą powierzchnie oraz zapewnisz sobie komfort podczas długiego czasu pracy. W zaprezentowanej ofercie są dostępne również inne produkty, które znacząco usprawnią prace budowlane w Twoim mieszkaniu.

   Specyfikacja techniczna

   Typ opakowaniaszt.
   MarkaComensal
   Materiał uchwytuTworzywo sztuczne
   Kod produktu5902060003296