Produkty

Paca do papieru ściernego i siatki ściernej Comensal 10,5 x 23 cm

Kliknij aby powiększyć

Paca do papieru ściernego i siatki ściernej Comensal 10,5 x 23 cm

Marka: Comensal

Marka: Comensal

Kod: 245429

|
Pacę zastosujesz przy pracach związanych z wygładzaniem nawierzchni. Produkt przyda się do zamocowania papieru ściernego, w związku z czym z jego pomocą z łatwością wygładzisz powierzchnię. Element został wykonany z plastiku, który jest trwały, dlatego też narzędzie posłuży Ci przez wiele lat, bez względu na częste użytkowanie.
Wszystko na raty
RRSO 0%

Zwroty bez problemu

Gwarancja najniższych cen

Gwarancja jakości

Parametry logistyczne

Wymiary produktu

105 x 230 mm

Długość opakowania

7 cm

Wysokość opakowania

10.5 cm

Szerokość opakowania

23.5 cm

Waga brutto

0.261 kg

Parametry techniczne i użytkowe

Obszary zastosowania

budownictwo

Parametry indywidualne

Gwarancja

12 miesięcy

Marka

Comensal

Typ uchwytu

z tworzywa sztucznego

Nr referencyjny

128-00-00-0001

Parametry fizyczne i wizualne

Materiał wykonania

plastik
Paca do papieru ściernego jest produktem, który warto zastosować podczas prac remontowych lub budowlanych w Twoim mieszkaniu bądź też domu. Za sprawą produktu, możesz zamocować papier lub siatkę ścierną, dzięki czemu z powodzeniem wygładzisz konkretną powierzchnię, przygotowując ją pod nakładanie lakieru bądź farby. Niewątpliwie istotną zaletą pacy jest materiał, z którego została wykonana – plastik, charakteryzujący się wytrzymałością. Dzięki temu element zachowa doskonały stan pomimo upływu lat. Wyprofilowany uchwyt narzędzia, pozwoli Ci stabilnie utrzymać produkt w dłoni, w związku z czym precyzyjnie wykonasz swoją pracę, a ponadto zapewnisz sobie poczucie komfortu. Nasza oferta zawiera także pace z gumką lub gąbką.
Ocena
2 komentarze
17.10.2019
Bardzo słaba jakość materiału, kupiłem dwie sztuki i obie pękły przy śrubie. Stara paca 5'cio letnia gdyby jej gąbka nie uległa utlenieniu używana była by do dzisiaj. Ta niestety nie spełnia najmniejszych oczekiwań. Odradzam zakup.
Odpowiedź pracownika Castorama Polska

Dziękujemy za ten komentarz. Przykro nam, jeśli paca nie spełniła Pana oczekiwań i pękła podczas użytkowania. Przypominamy, że wszystkim naszym Klientom przysługuje prawo do złożenia reklamacji produktu wadliwego, z którego skorzystać można w dowolnym sklepie Castorama, gdzie zostanie rozpatrzona.

26.10.2015
wygodna, dobra do gipsu na ścianach, trzeba tylko używać jej z odpowiednią siatką scierną (do wstępnego gładzenia p40 styknie, potem można dopiescic p140 albo cos kolo tego)
 • Porady
  i wskazówki

 • Budowa

  Do czego używamy szpachelki

 • Budowa

  Wykańczanie ścian wewnętrznych – przegląd sposobów

 • Budowa

  Tynkowanie ręczne krok po kroku

Ocena i komentarz dla:

Paca do papieru ściernego i siatki ściernej Comensal 10,5 x 23 cm