Zobacz więcej Palniki

Strona główna

Strzałka w prawo

Narzędzia i sprzęt

Strzałka w prawo

Spawanie

Strzałka w prawo

Palniki

Strzałka w prawo
Strzałka w lewo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Palnik wielofunkcyjny Elico RK-3104C z gazem 175 g
Strzałka w prawo

Palnik wielofunkcyjny Elico RK-3104C z gazem 175 g

77,98
/ kpl.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Palnik wielofunkcyjny Elico RK-3104C z gazem stanowi bardzo przydatne urządzenie. Możesz wykorzystać go do rozniecenia ognia w kominku, rozpalenia grilla, oraz do prac w warsztacie. Palnik sprawdzi się też do rozmrażania rur. Ten wygodny w obsłudze model, z zapłonem piezoelektrycznym, posiada funkcję regulacji płomienia. Palnik wyposażono też w blokadę do pracy ciągłej.

   Cechy i zalety

    Palnik wielofunkcyjny Elico RK-3104C z gazem 175 g przyda się w warsztacie, kuchni lub podczas rozpalania grilla. Ten wielozadaniowy palnik posiada szereg przydatnych zastosowań. Możesz wykorzystać go do rozmrażania rur, rozpalenia w kominku, a także obróbki potraw. Palnik będzie też użyteczny podczas majsterkowania. Prezentowany model posiada zapłon piezoelektryczny. Palnik zapewnia wysoki komfort użytkowania. Pozwala na regulację wielkości płomienia, co podnosi bezpieczeństwo korzystania z palnika. Umożliwia też dostosowanie pracy palnika do własnych potrzeb. Model został wyposażony w blokadę do pracy ciągłej. Palnik wielofunkcyjny Elico RK-3104C z gazem wykonano z plastiku PVC i blachy metalowej. Rodzaj gazu stosowany w palniku to propan-butan i butan. W zestawie znajduje się gaz ELICO 300 ml / 175g.

     Specyfikacja techniczna

     Typ kompatybilnego gazuPropan lub propan-butan
     Maksymalna temperatura pracy1300.00°C
     W zestawieGaz ELICO 300 ml / 175g
     Zużycie paliwa2.32g/min
     MateriałMetal i polichlorek winylu (PVC)
     Kod produktu5906190205667