Zobacz więcej Palniki

Strona główna

Strzałka w prawo

Narzędzia i sprzęt

Strzałka w prawo

Spawanie

Strzałka w prawo

Palniki

Strzałka w prawo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Palnik wielofunkcyjny

Palnik wielofunkcyjny

22,98
/ szt.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Palnik wielofunkcyjny Metrox to produkt, który świetnie sprawdza się w użytku domowym, w garażu oraz warsztacie. Działa dzięki gazowi do zapalniczek, którego poziom z łatwością uzupełnisz, gdy zajdzie taka potrzeba. Specjalne zabezpieczenie sprawia, że jest to produkt chroniony przed przypadkowym użyciem, na przykład przez dzieci. Jest to model wielokrotnego użytku.

   Cechy i zalety

    Zastanawiasz się, którego narzędzia użyć, gdy potrzebny jest niewielki płomień podczas prac w domu, ogrodzie, warsztacie czy garażu? Świetnie sprawdzi się tutaj palnik wielofunkcyjny Metrox. Urządzenie to jest wielorazowego użytku – wystarczy, że w bezpieczny sposób napełnisz je gazem do zapalniczek. Umożliwia wykonywanie zarówno drobnych prac naprawczych i montażowych, jak też hobbystycznych. Palnik wielofunkcyjny Metrox został wyposażony w palnik piezoelektryczny oraz specjalne zabezpieczenie przed przypadkowym użyciem. Produkt świetnie sprawdza się podczas takich działań jak rozmrażanie rur, majsterkowanie, rozpalanie kominka, grilla czy karmelizowanie i inna obróbka termiczna żywności. Sprawdź też inne podobne urządzenia dostępne w asortymencie naszych sklepów.

    • Możliwość szybkiego napełnienia gazem do zapalniczek
    • Z zapłonem piezoelektrycznym
    • Sprawdza się w różnych pracach
    • Posiada zabezpieczenie przed niepożądanym użyciem

    Specyfikacja techniczna

    MarkaMetrox
    W zestawiepodstawka pod palnik
    Typ kompatybilnego gazuPropan i butan
    Maksymalna temperatura robocza1300°C
    MateriałMetal, tworzywo sztuczne i polichlorek winylu (PVC)
    Przeznaczeniedo opalania, karmelizowania, prażenia, obróbki i przygotowywania potraw, rozpalania grilla i kominka, rozmrażania zamrożonych rur, majsterkowania, modelowania, spawania
    Kod produktu5908230161704