Produkty

Panel podłogowy winylowy GoodHome 30,5 x 61 cm light grey

Kliknij aby powiększyć

Panel podłogowy winylowy GoodHome 30,5 x 61 cm light grey

Marka: GoodHome

Marka: GoodHome

Kod: 319014

|
 • odporny na plamy
 • odporny na wodę
 • nie blaknie w wyniku ekspozycji na promienie słoneczne
 • łatwy montaż
 • wysoka jakość
Panel podłogowy winylowy GoodHome płytka light grey to materiał wykończeniowy do podłóg. Jest odporny na plamy i wodę. Nie blaknie także w wyniku działania słońca. Łatwy montaż oraz niska cena pozwolą Ci na szybkie wykończenie pomieszczenia. Innych płytek winylowych szukaj w naszym asortymencie, który obejmuje szeroki wybór kolorów tych produktów.

Zamów i odbierz w sklepie za 2 godziny

Zwroty bez problemu

Gwarancja najniższych cen

Gwarancja jakości

Główne Cechy

 • Gwarancja

  Gwarancja

Parametry logistyczne

Długość opakowania

62 cm

Waga brutto

5.1 kg

Szerokość opakowania

31.5 cm

Wysokość opakowania

1.7 cm

Wymiary paneli

30,5 x 61 cm

Grubość paneli

2 mm

Liczba sztuk w opakowaniu

7

Ilość m2 w opakowaniu

1,30 m2

Parametry techniczne i użytkowe

Obszary zastosowania

pomieszczenia mieszkalne

Grubość warstwy ścieralnej

0,15 mm

Sposób montażu

samoprzylepne

Parametry indywidualne

Seria

Poprock

Marka

GoodHome

Gwarancja

5 lat

Informacje dodatkowe

do średnio/mało użytkowanych pomieszczeń

Nr referencyjny

PS015TD002

Parametry fizyczne i wizualne

Materiał wykonania

PCV

Kolor producenta

light grey
Panel podłogowy winylowy GoodHome 30,5 × 61 cm płytka light grey to materiał, który pozwoli na ekonomiczne wykończenie podłogi w pomieszczeniu mieszkalnym. Produkt ten nadaje się do pomieszczeń o małym lub średnim ruchu. Za niską cenę możesz mieć podłogę odporną na plamy oraz wodę. Płytka nie reaguje także na wpływ promieniowania UV i nie zmienia swojego koloru nawet po wielu latach. Jasnoszary kolor dobrze komponuje się z wieloma aranżacjami. Panel podłogowy winylowy GoodHome płytka light Grey to część serii Poprock. Obejmuje ona tanie i łatwe w montażu materiały. Wystarczy przykleić panel do podłoża, korzystając z samoprzylepnej powierzchni płytki. Pozostałe kolory oraz inne materiały wykończeniowe są dostępne w naszej ofercie.
Ocena
2 komentarze
31.07.2019
Przed chwilą właśnie te wspaniałe panele zerwałem z podłogi. nie da się tego ułożyć. Dwa dni męki przy układaniu 8 m2, 40% z nich przy próbie montażu wyłamuje się. Pióro i wpust grubości włosa. po prostu plastikowa tandeta. Nie jest to pierwsza podłoga jaka układałem, ale takiego bubla nie widziałem w życiu. 600,00 PLN w błoto, ale trudno, człowiek się uczy na błędach. Jeżeli Castorama chce zachować dobre imię to lepiej niech wycofa ten produkt ze sprzedaży. Zaoszczędzi to nerwów innym klientom, którzy rozważają zakup tego wyrobu.
Odpowiedź pracownika Castorama Polska

Dziękujemy za ten komentarz na temat paneli. Jest nam bardzo przykro, jeśli spotkała Pana taka sytuacja. Prosimy o kontakt z pracownikiem działu Reklamacje w dowolnym sklepie Castorama - nie musi być to sklep, w którym dokonał Pan zakupu.

30.06.2019
Panele wyglądają ładnie, ale jakość do ceny to tragedia: przy układaniu łamią się piórka, przy cięciu odpryski (a na opakowaniu napis easy cut). Do tego przy układaniu lekko się zadzierają. Chyba skusiłabym się na jakiś tańszy produkt.
Odpowiedź pracownika Castorama Polska

Dziękujemy za ten komentarz. Przykro nam, jeśli spotkała Panią taka sytuacja. Zachęcamy do konsultacji tej sprawy z doradcą, który postara się odnaleźć prawdopodobną przyczynę oraz rozwiązanie tej kwestii. Przypominamy jednocześnie o możliwości złożenia reklamacji wadliwego produktu, dokonać tego można w dowolnym sklepie Castorama.

 • Porady
  i wskazówki

 • Wykończenie

  Zalety podłogi bambusowej

 • Wykończenie

  Klepki, kasetony, deski – co wybrać na podłogę

 • Wykończenie

  Podłogowy zawrót głowy!

Ocena i komentarz dla:

Panel podłogowy winylowy GoodHome 30,5 x 61 cm light grey