Produkty

Panel podłogowy winylowy GoodHome 61 x 61 cm concrete light grey

Kliknij aby powiększyć

Panel podłogowy winylowy GoodHome 61 x 61 cm concrete light grey

Marka: GoodHome

Marka: GoodHome

Kod: 319034

|
 • odporny na plamy
 • odporny na wodę
 • nie blaknie w wyniku ekspozycji na promienie słoneczne
 • łatwy montaż
 • wysoka jakość
Panel podłogowy winylowy GoodHome jest przeznaczony do wykończenia pomieszczeń mieszkalnych w obszarze stolarki podłogowej. Jego wyróżnikiem jest sposób, w jaki go zamontujesz, czyli system click. Produkt jest dostępny w kolorze jasnoszarym. Wykonanie z PVC zapewnia produktowi trwałość oraz wytrzymałość na uszkodzenia mechaniczne.

Zamów i odbierz w sklepie za 2 godziny

Zwroty bez problemu

Gwarancja najniższych cen

Gwarancja jakości

Główne Cechy

 • Gwarancja

  Gwarancja

Parametry logistyczne

Długość opakowania

62 cm

Waga brutto

21.14 kg

Szerokość opakowania

62 cm

Wysokość opakowania

3.1 cm

Wymiary paneli

61 x 61 cm

Grubość paneli

4,5 mm

Liczba sztuk w opakowaniu

6

Ilość m2 w opakowaniu

2,23 m2

Parametry techniczne i użytkowe

Obszary zastosowania

pomieszczenia mieszkalne

Grubość warstwy ścieralnej

0,3 mm

Sposób montażu

system Click

Parametry indywidualne

Seria

Jazy

Marka

GoodHome

Gwarancja

10 lat

Informacje dodatkowe

do średnio/intensywnie użytkowanych pomieszczeń

Nr referencyjny

C030TD007

Parametry fizyczne i wizualne

Materiał wykonania

PCV

Kolor producenta

concrete light grey
Panel podłogowy winylowy GoodHome 61 x 61 cm płytka light grey concrete jest dostępny w efektownym jasnoszarym kolorze. Należy do produktów trwałych i wytrzymałych na uszkodzenia mechaniczne. Pasuje przede wszystkim do prostych i minimalistycznych pomieszczeń mieszkalnych. Panel podłogowy winylowy GoodHome należy do serii Jazy i charakteryzuje się odpornością na szkodliwy wpływ wody oraz zaplamienia. Zaletą produktu jest długotrwałe utrzymanie koloru, nawet podczas silnej ekspozycji na promienie UV. Panel bardzo łatwo zamontujesz za pomocą systemu click. Wyprodukowany z PVC na długo zachowuje czysty wygląd i łatwo pozbędziesz się z jego powierzchni zabrudzeń. Nadaje się do średnio i intensywnie użytkowanych pomieszczeń. Producent udziela dziesięcioletniej gwarancji na prezentowany produkt.
Ocena
2 komentarze
31.07.2019
Przed chwilą właśnie te wspaniałe panele zerwałem z podłogi. nie da się tego ułożyć. Dwa dni męki przy układaniu 8 m2, 40% z nich przy próbie montażu wyłamuje się. Pióro i wpust grubości włosa. po prostu plastikowa tandeta. Nie jest to pierwsza podłoga jaka układałem, ale takiego bubla nie widziałem w życiu. 600,00 PLN w błoto, ale trudno, człowiek się uczy na błędach. Jeżeli Castorama chce zachować dobre imię to lepiej niech wycofa ten produkt ze sprzedaży. Zaoszczędzi to nerwów innym klientom, którzy rozważają zakup tego wyrobu.
Odpowiedź pracownika Castorama Polska

Dziękujemy za ten komentarz na temat paneli. Jest nam bardzo przykro, jeśli spotkała Pana taka sytuacja. Prosimy o kontakt z pracownikiem działu Reklamacje w dowolnym sklepie Castorama - nie musi być to sklep, w którym dokonał Pan zakupu.

30.06.2019
Panele wyglądają ładnie, ale jakość do ceny to tragedia: przy układaniu łamią się piórka, przy cięciu odpryski (a na opakowaniu napis easy cut). Do tego przy układaniu lekko się zadzierają. Chyba skusiłabym się na jakiś tańszy produkt.
Odpowiedź pracownika Castorama Polska

Dziękujemy za ten komentarz. Przykro nam, jeśli spotkała Panią taka sytuacja. Zachęcamy do konsultacji tej sprawy z doradcą, który postara się odnaleźć prawdopodobną przyczynę oraz rozwiązanie tej kwestii. Przypominamy jednocześnie o możliwości złożenia reklamacji wadliwego produktu, dokonać tego można w dowolnym sklepie Castorama.

 • Porady
  i wskazówki

 • Wykończenie

  Montaż podłogi winylowej – krok po kroku

 • Wykończenie

  Jak wybrać stopień połysku lakieru

 • Wykończenie

  Podłoga w jadalni – jaka sprawdzi się najlepiej?

Ocena i komentarz dla:

Panel podłogowy winylowy GoodHome 61 x 61 cm concrete light grey