icon
Najbliższa niedziela 4.06 jest niedzielą niehandlową
icon
Najbliższa niedziela 4.06 jest niedzielą niehandlową

Zobacz więcej Panele winylowe

Strona główna

Strzałka w prawo

Płytki i podłogi

Strzałka w prawo

Panele podłogowe

Strzałka w prawo

Panele winylowe

Strzałka w prawo

Panele podłogowe winylowe SPC Classen Flowstone Jugendstil 2,310 m2

Strzałka w lewo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Panele podłogowe winylowe SPC Classen Flowstone Jugendstil 2,310 m2
Strzałka w prawo
108
/ m²
249,49
/ opak.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.

Sprawdź wysokość rat w systemie

eRaty
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

Panele podłogowe winylowe SPC Classen Flowstone Jugendstil to materiał wykończeniowy o szerokim zastosowaniu. Wyróżnia się wytrzymałością oraz łatwym montażem. Walorem dekoracyjnym jest ciekawy i nieszablonowy wzór, którym urozmaicisz wygląd posadzki. W naszej ofercie znajdziesz także inne warianty paneli Classen o zróżnicowanych parametrach i motywach.

    Cechy i zalety

    Panele podłogowe winylowe SPC Classen Flowstone Jugendstil 2,310 m2 to funkcjonalny rodzaj materiału wykończeniowego. Doskonale sprawdzi się zarówno w budynkach mieszkalnych, jak i użytkowych. Wyróżnia się odpornością na ścieranie, zarysowania, promieniowanie UV oraz kontakt z wodą. Te cechy sprawiają, że panele podłogowe winylowe Classen Flowstone Jugendstil na długi czas zachowają swoje właściwości. Ponadto są przyjazne dla środowiska. Ich montaż jest łatwy, co przyspiesza etap prac wykończeniowych. W zależności od preferencji połączysz je klejem lub metodą na click. Panele zostały wyprodukowane z wysokiej jakości tworzyw – polipropylenu i wypełniaczy mineralnych. Mogą być zastosowane na podłogę z instalacją wodnego lub elektrycznego ogrzewania.

    • Podłogi wodoodporne
    • Przyjazne dla środowiska
    • Odporne na promieniowanie UV
    • Zastosowanie do podłóg z wodnym lub elektrycznym ogrzewaniem
    • Montaż możliwy również za pomocą kleju

    Specyfikacja techniczna

    Typ produktuPanel winylowy klejony
    Liczba sztuk w opakowaniu12
    Typ opakowaniaOpakowanie
    MarkaClassen
    Długość produktu621mm
    Grubość produktu4.5mm
    Pokrycie2.31m²
    Szerokość produktu310mm
    GamaClassen Ceramin
    Grubość warstwy ścieralnej0.55mm
    Odporność na wodęWodoodporny
    System zatrzaskowySystem zatrzaskowy
    Grupa kolorystycznaWielokolorowy
    KolorSzary z czarnym
    Kod produktu4003992478556