Zobacz więcej Folie i taśmy pakowe

Strona główna

Strzałka w prawo

Utrzymanie porządku

Strzałka w prawo

Folie i taśmy pakowe

Strzałka w prawo
Strzałka w lewo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Papier kraftowy pakowy 1 rolka
Strzałka w prawo

Papier kraftowy pakowy 1 rolka

14,98
/ szt.
1,50
/ m
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Informacja

Produkt dostępny wyłącznie w sprzedaży stacjonarnej.

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Papier kraftowy pakowy 1 rolka przyda się w każdym domu lub biurze. Dzięki niemu możesz pakować inne rzeczy lub zabezpieczać powierzchnię przed malowaniem. Produkt cechuje się uniwersalnym wyglądem. Jest bardzo prosty w użyciu. W naszym asortymencie znajdziesz również inne opcje papierów i akcesoriów malarskich. Dzięki temu przygotujesz się do prac remontowych lub wysyłki.

   Cechy i zalety

    Papier kraftowy pakowy 1 rolka to produkt, który ma szerokie zastosowanie. Przede wszystkim może służyć do zabezpieczania powierzchni podczas malowania. Dzięki niemu precyzyjnie zabezpieczysz miejsce, które chcesz ochronić przed farbą. W ten sposób unikniesz późniejszego szorowania lub odnawiania innych elementów. Oprócz tego papier kraftowy służy do pakowania różnych rzeczy. Wykorzystasz go do ochrony paczki na czas transportu. Produkt jest ekologiczny. Zawinięty w rolce ma kształt prostokąta. To oznacza, że jego użycie jest bardzo proste. Wystarcza na długo i jest łatwy w przechowywaniu. W sklepie Castorama znajdziesz również inne opcje papierów lub artykułów do malowania. Sprawdź i solidnie przygotuj się do pracy.

    • W rolce
    • Łatwe pakowanie
    • Ekologiczny

    Specyfikacja techniczna

    Liczba sztuk w opakowaniu1
    Rodzaj opakowaniaSztuka
    Kod produktu5904378239053