Zobacz więcej Folie i taśmy pakowe

Strona główna

Strzałka w prawo

Utrzymanie porządku

Strzałka w prawo

Folie i taśmy pakowe

Strzałka w prawo
Strzałka w lewo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Papier pakowy 100 x 120 cm 5 szt.
Strzałka w prawo

Papier pakowy 100 x 120 cm 5 szt.

9,98
/ rol.
2
/ m
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...
Informacja

Wycofany z oferty

Niestety ten produkt nie jest już dostępny w naszej ofercie

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Papier pakowy jest niezbędnym produktem w każdym domu, biurze czy warsztacie. Służy do pakowania przedmiotów, które następnie wysyłasz, ewentualnie zabezpieczania rzeczy w Twoim domu. Papier ma również zastosowanie wszędzie tam, gdzie istnieje zapotrzebowanie na duży i tani arkusz papieru. Papier jest dostępny w szarym kolorze i jest wykonany z celulozy.

   Cechy i zalety

    Papier pakowy 100 x 120 cm 5 szt. jest produktem, bez którego nie wyobrażasz sobie codziennego życia. Znajdziesz go wszędzie - w pracy, w biurze, warsztacie oraz własnym domu. Służy Ci do pakowania przedmiotów, które następnie wysyłasz, ewentualnie zabezpieczania rzeczy w Twoim domu. Kojarzy się z ekologią oraz recyclingiem. Ma również zastosowanie wszędzie tam, gdzie istnieje zapotrzebowanie na duży i tani arkusz papieru. Możesz używać go także do celów dekoracyjnych. Papier pakowy jest dostępny w szarym kolorze i wykonany z celulozy. W życiu codziennym papier pakowy okaże się wyjątkowo pomocny w sytuacjach, gdy pakujesz przesyłki lub używasz go do celów ochronnych, np. zabezpieczasz łamliwe lub delikatne przedmioty przed uszkodzeniem.

     Specyfikacja techniczna

     Kod produktu5906725256867