icon
Najbliższa niedziela 4.06 jest niedzielą niehandlową
icon
Najbliższa niedziela 4.06 jest niedzielą niehandlową

Zobacz więcej Aglomarmur

Strona główna

Strzałka w prawo

Okna, drzwi i schody

Strzałka w prawo

Parapety

Strzałka w prawo

Parapety wewnętrzne

Strzałka w prawo

Aglomarmur

Strzałka w prawo

Parapet wewnętrzny Botticino 30 x 2 x 122 cm

icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Parapet wewnętrzny Botticino 30 x 2 x 122 cm
208
/ szt.
173,33
/ m
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.

Sprawdź wysokość rat w systemie

eRaty
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

Parapet jest tym elementem wykończeniowym, bez którego trudno wyobrazić sobie oprawę okna. Oferowany produkt wykonany został z konglomeratu marmurowego, składającego się w przeważającej części z odłamków naturalnego kamienia, które połączone są żywicami poliestrowymi – dzięki temu przy zachowaniu niewielkiego ciężaru, wyróżnia się znakomitą trwałością.

  Cechy i zalety

  Parapet wykonany z aglomarmuru jest doskonałą alternatywą dla wariantów kamiennych, ale w przeciwieństwie do nich cechuje się małym ciężarem, co niewątpliwie wpływa na komfort jego transportu oraz montażu. Konglomerat marmurowy to rodzaj produktu przemysłowego, który powstał poprzez technologiczne połączenie wyselekcjonowanych odłamków naturalnego kamienia ze specjalnymi żywicami poliestrowymi stanowiącymi spoiwo dla tego materiału. Dzięki surowcowi, z którego został wykonany, parapet charakteryzuje się łatwą absorpcją ciepła, a przez to jest przyjemny w dotyku – nawet w bezpośrednim kontakcie ze skórą. Poza tym, cechuje go także niewrażliwość na ścieranie i odkształcenia, dlatego też przez długi czas zachwyca swoim nieskazitelnym i pełnym klasy wyglądem.

   Specyfikacja techniczna

   Obszar zastosowaniaWewnętrzne
   Typ opakowaniaszt.
   KolorBotticino
   Kod produktu5904003950179