Zobacz więcej Parapety wewnętrzne

Strona główna

Strzałka w prawo

Okna, drzwi i schody

Strzałka w prawo

Parapety

Strzałka w prawo

Parapety wewnętrzne

Strzałka w prawo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Parapet wewnętrzny Form PCV 30 x 99 cm orzech

Parapet wewnętrzny Form PCV 30 x 99 cm orzech

92,98
/ szt.
93,92
/ m
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Parapet przeznaczony jest do estetycznego wykończenia otworu okiennego. Wykonany został z materiału PCV pokrytego folią odporną na zarysowania. Skutecznie zabezpiecza grzejnik przed osadzaniem się kurzu. Produkt w kolorze orzech znakomicie eksponuje ramy okienne oraz inne drewniane elementy, a także nadaje pomieszczeniom elegancki charakter.

   Cechy i zalety

    Parapet jest doskonałym rozwiązaniem zarówno dla pragmatyków, jak i osób ceniących estetyczne wykonanie produktu. Podokiennik w kolorze orzech nadaje pomieszczeniom klasyczny charakter, a także znakomicie eksponuje drewniane ramy okienne. Ponadto stanowi doskonałą ochronę przed zakurzeniem się grzejnika, co jest niezwykle istotne, bowiem nagrzane powietrze unosi się w górę wraz z kurzem i roznosi go po całym mieszkaniu. Z kolei pył nagromadzony na parapecie z łatwością usuniesz, gdyż produkt posiada gładką powierzchnię bez zagłębień, w których zbierałby się brud. Podokiennik został wykonany z polichlorku winylu powleczonego ochronną folią, dzięki czemu nie odkształca się oraz jest odporny na działanie substancji chemicznych i promieni słonecznych. Na długie lata zachowa zatem wyrazisty kolor.

    • Wysoka jakość użytych materiałów
    • Estetyczny
    • Trwały
    • Odporny na codzienne zabrudzenia

    Specyfikacja techniczna

    Obszar zastosowaniaWewnętrzne
    KolorOrzech
    MateriałPolichlorek winylu (PCV)
    Kod produktu5906725229151