Zobacz więcej Parapety wewnętrzne

Strona główna

Strzałka w prawo

Okna, drzwi i schody

Strzałka w prawo

Parapety

Strzałka w prawo

Parapety wewnętrzne

Strzałka w prawo
Strzałka w lewo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Parapet wewnętrzny PCV Form 25 x 186 cm biały
Strzałka w prawo

Parapet wewnętrzny PCV Form 25 x 186 cm biały

128
/ szt.
68,82
/ m
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.

Sprawdź wysokość rat w systemie

eRaty
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Parapet Form jest niezbędnym elementem do wykończenia każdego okna. Przeznaczony jest do użytku wewnętrznego, a dzięki uniwersalnemu białemu kolorowi dopasujesz go do każdego pomieszczenia. Parapet został wykonany z materiału PCV cechującego się bardzo dużą odpornością na zniszczenia, a dodatkowo został obleczony folią, która chroni produkt przed zarysowaniami i szkodliwym działaniem promieni UV.

   Cechy i zalety

    Parapet Form przeznaczony jest do użytku wewnątrz budynków. Znakomicie sprawdzi się zarówno w pomieszczeniach mieszkalnych, jak i w lokalach użytku publicznego. Wykonany został z polichlorku winylu, dzięki czemu posiada niezwykłą wytrzymałość mechaniczną, a także jest odporny na działanie wielu substancji chemicznych. Dodatkowo pokryty został specjalną folia, która zabezpiecza produkt przed zarysowaniami oraz działaniem promieniowania słonecznego. Parapet w białym kolorze może mieć uniwersalne zastosowanie, bowiem biel pasuje do każdego wystroju wnętrz. Jeśli jednak potrzebujesz podokiennika, który ożywi Twoje pomieszczenie, to w ofercie znajdziesz produkt również w innych kolorach. Parapet stanowi nie tylko estetyczne wykończenie dla Twojego okna, ale również idealną półkę na Twoje kwiaty.

    • Wysoka jakość użytych materiałów
    • Estetyczny
    • Trwały
    • Odporny na codzienne zabrudzenia

    Specyfikacja techniczna

    Obszar zastosowaniaWewnętrzne
    KolorBiały
    MateriałPolichlorek winylu (PCV)
    Kod produktu5906725219589