Zobacz więcej Parapety wewnętrzne

Strona główna

Strzałka w prawo

Okna, drzwi i schody

Strzałka w prawo

Parapety

Strzałka w prawo

Parapety wewnętrzne

Strzałka w prawo
Strzałka w lewo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Parapet wewnętrzny PCV Form 30 x 126 cm biały
Strzałka w prawo

Parapet wewnętrzny PCV Form 30 x 126 cm biały

118
/ szt.
93,65
/ m
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.

Sprawdź wysokość rat w systemie

eRaty
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Parapet Form jest niezbędnym elementem wykończenia każdego okna. Wykonany został z polichlorku winylu odpornego na uszkodzenia mechaniczne i chemiczne. Powleczony specjalną folią nie ulega zarysowaniu, a więc możesz na nim przechowywać swoje przedmioty, nie martwiąc się o wygląd powierzchni. Oferowany tutaj produkt jest w kolorze białym, jednak dostępne są również inne odcienie tego modelu.

   Cechy i zalety

    Parapet Form przeznaczony jest do użytku wewnętrznego. Znakomicie spełni swoją funkcję nie tylko w Twoim mieszkaniu, ale również w innych lokalach użytkowych. Biały kolor parapetu sprawia, że jest to produkt uniwersalny, a zatem bez obaw możesz go zamontować zarówno we wnętrzach klasycznych, jak i nowoczesnych. Podokiennik jest odporny na uszkodzenia chemiczne, mechaniczne, a także na szkodliwe działanie promieni słonecznych. Zawdzięcza to zastosowaniu do produkcji polichlorku winylu powleczonego specjalną folią zapobiegającą powstawaniu rys. Parapet oprócz estetycznego wyglądu posiada także szerokie zastosowanie. Możesz przechowywać na nim kwiatki lub inne przedmioty albo zostawić jego powierzchnię pustą i używać go jako ławki.

    • Wysoka jakość użytych materiałów
    • Estetyczny
    • Trwały
    • Odporny na codzienne zabrudzenia

    Specyfikacja techniczna

    Obszar zastosowaniaWewnętrzne
    KolorBiały
    MateriałPolichlorek winylu (PCV)
    Kod produktu5906725219619