Zobacz więcej Parapety wewnętrzne

Strona główna

Strzałka w prawo

Okna, drzwi i schody

Strzałka w prawo

Parapety

Strzałka w prawo

Parapety wewnętrzne

Strzałka w prawo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Parapet wewnętrzny PVC Form 30 x 126 cm orzech

Parapet wewnętrzny PVC Form 30 x 126 cm orzech

118
/ szt.
93,65
/ m
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.

Sprawdź wysokość rat w systemie

eRaty
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Parapet przyda się podczas prac remontowych w większości gospodarstw domowych, ponieważ przeznaczony jest do wykańczania otworów okiennych wewnątrz budynków. Nie będziesz musiał go często wymieniać, gdyż PVC jest materiałem odpornym na uszkodzenia mechaniczne. W proponowanym asortymencie dostępne są modele posiadające różne wymiary.

   Cechy i zalety

    Parapet to przedmiot wykorzystywany w czasie wykańczania okien – mocowany jest w wewnętrznych otworach w celu zapewniania całości estetycznego wyglądu. Posiada elegancką barwę orzech, wobec czego doskonale sprawdzi się w klasycznym salonie lub sypialni. Gwarantuje znakomity rezultat pracy na długi czas, gdyż PVC jest materiałem cechującym się odpornością na zadrapania oraz pęknięcia. Na parapecie możesz przechowywać donice z kwiatami – w ten sposób uzyskasz modną dekorację okienną, która będzie widoczna także od strony podwórka. Produkt zamocujesz własnoręcznie lub korzystając z usług firmy remontowej, jeśli nie posiadasz doświadczenia w takich zadaniach. W proponowanej ofercie dostępne są różne rodzaje parapetów, dlatego wymiary przedmiotu z powodzeniem dopasujesz do własnych oczekiwań.

    • Wysoka jakość użytych materiałów
    • Estetyczny
    • Trwały
    • Odporny na codzienne zabrudzenia

    Specyfikacja techniczna

    Obszar zastosowaniaWewnętrzne
    KolorOrzech
    MateriałPolichlorek winylu (PCV)
    Kod produktu5906725229168