Zobacz więcej Parawany kominkowe

Strona główna

Strzałka w prawo

Ogrzewanie

Strzałka w prawo

Kominki

Strzałka w prawo

Akcesoria kominkowe

Strzałka w prawo

Parawany kominkowe

Strzałka w prawo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Parawan kominkowy 1-częściowy patyna

Parawan kominkowy 1-częściowy patyna

128
/ szt.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.

Sprawdź wysokość rat w systemie

eRaty
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Jeśli szukasz praktycznych produktów do salonu z kominkiem, przyda Ci się parawan kominkowy 1-częściowy patyna. Ten produkt chroni pomieszczenie przed iskrami wypadającymi z paleniska. Trwała osłona zatrzymuje iskry i zapobiega przypadkowemu zaprószeniu ognia. Ma atrakcyjny wygląd, dlatego dodatkowo jest elementem dekoracyjnym każdego wnętrza.

   Cechy i zalety

    Lubisz ciepło płynące z ognia kominkowego? Zadbaj o to, aby nie stało się źródłem problemu. Parawan kominkowy 1-częściowy patyna to praktyczna osłona przed iskrami i żarem. Ma półokrągły kształt, co wpływa na jego skuteczność. Stabilne nóżki utrzymują go w odpowiednim miejscu. Co więcej, produkt jest lekki, dlatego z łatwością przeniesiesz go w dowolne miejsce. Jego wymiary umożliwią Ci łatwe przechowywanie produktu po sezonie grzewczym. Parawan kominkowy 1-częściowy patyna z serii Maripoli wykonano z metalu. Dzięki temu jest trwały i całkowicie niepalny. Parawan ma prosty i atrakcyjny wygląd. Satynowy odcień nadaje mu elegancji. Jeśli szukasz innego sprzętu do kominka, sprawdź ofertę Castoramy. Znajdziesz tu produkty do czyszczenia i pielęgnacji kominków.

    • Estetyczny parawan kominkowy
    • Półokrągły
    • Łatwy w przenoszeniu
    • Chroni przed iskrami z kominka

    Specyfikacja techniczna

    SeriaMaripoli
    KolorPatyna
    MateriałMetal
    Kod produktu5901157015228