icon
Najbliższa niedziela 4.06 jest niedzielą niehandlową
icon
Najbliższa niedziela 4.06 jest niedzielą niehandlową

Zobacz więcej Płaskie

Strona główna

Strzałka w prawo

Malowanie

Strzałka w prawo

Narzędzia malarskie

Strzałka w prawo

Pędzle

Strzałka w prawo

Płaskie

Strzałka w prawo

Pędzel drewniany do farb olejnych Favorite 36 mm

icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Pędzel drewniany do farb olejnych Favorite 36 mm
10,98
/ szt.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

Produkt marki Favorite to pędzel przeznaczony do nakładania farb rozpuszczalnikowych i olejnych. Dzięki zastosowaniu tego narzędzia pomalujesz wybrane powierzchnie precyzyjnie w krótkim czasie. Trzonek wyprodukowywano z drewna bukowego, dzięki czemu jest on lekki oraz będzie służył przez długi czas. Ponadto dobrze układa się w dłoni, co docenią zarówno profesjonalni malarze, jak i amatorzy.

  Cechy i zalety

  Produkt marki Favorite to pędzel przeznaczony do nakładania farb rozpuszczalnikowych i olejnych. Dzięki zastosowaniu tego narzędzia precyzyjnie pomalujesz wybrane powierzchnie w krótkim czasie. Część pracującą pędzla wykonano ze świńskiej szczeciny, która charakteryzuje się odpornością na zagięcia i zgniecenia, co oznacza, że nie zostawia pojedynczych włókien na malowanym obszarze. Trzonek wyprodukowywano z drewna bukowego, dzięki czemu jest on lekki oraz będzie służył przez długi czas. Ponadto dobrze układa się w dłoni, co docenią profesjonalni malarze, a także amatorzy. Metalowa skuwka pokryta warstwą niklu mocno spaja łączenie części pracującej z uchwytem. Wśród naszego asortymentu znajdziesz pędzle marki Favorite w różnych rozmiarach.

   Specyfikacja techniczna

   Typ opakowaniaszt.
   Typ włosiaNaturalne włosie
   Materiał skuwkiNikiel
   KolorBrązowo-czerwony
   Kształt produktuPłaski
   Materiał uchwytuDrewno
   Kod produktu5903479163762