icon
Najbliższa niedziela 11.06 jest niedzielą niehandlową
icon
Najbliższa niedziela 11.06 jest niedzielą niehandlową

Zobacz więcej Płaskie

Strona główna

Strzałka w prawo

Malowanie

Strzałka w prawo

Narzędzia malarskie

Strzałka w prawo

Pędzle

Strzałka w prawo

Płaskie

Strzałka w prawo

Pędzel drewniany do farb olejnych Favorite 50 mm

icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Pędzel drewniany do farb olejnych Favorite 50 mm
14,48
/ szt.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

Pędzel marki Favorite przeznaczony jest do aplikacji farb rozpuszczalnikowych i olejnych. Powierzchnia pracująca produktu jest szeroka i płaska, aby ułatwić użytkownikowi nakładanie substancji na malowane powierzchnie. Trzonek i włosie połączono metalową skuwką, dodatkowo zabezpieczoną warstwą niklu przed korozją. Właściwie konserwowany pędzel będzie dobrze służył przez długi czas.

  Cechy i zalety

  Pędzel marki Favorite przeznaczony jest do aplikacji farb rozpuszczalnikowych i olejnych. Powierzchnia pracująca produktu jest szeroka i płaska, aby ułatwić użytkownikowi nakładanie substancji na malowane powierzchnie. Trzonek pędzla wykonano z drewna bukowego, które charakteryzuje się dużą trwałością. Uchwyt dobrze układa się w dłoni, co docenią zarówno profesjonalni malarze, jak i amatorzy. Część pracującą wyprodukowano ze świńskiej szczeciny, która jest odporna na zagięcia i zgniecenia, dzięki czemu nie pozostawia pojedynczych włosów na malowanej powierzchni. Trzonek i włosie połączono metalową skuwką, dodatkowo zabezpieczoną warstwą niklu przed korozją. Właściwie konserwowany pędzel będzie dobrze służył przez długi czas.

   Specyfikacja techniczna

   Typ opakowaniaszt.
   Typ włosiaNaturalne włosie
   Materiał skuwkiNikiel
   KolorBrązowo-czerwony
   Kształt produktuPłaski
   Materiał uchwytuBuk
   Kod produktu5903479165230