icon
Najbliższa niedziela 3.12 jest niedzielą niehandlową. Zapraszamy do zakupów na castorama.pl
icon
Najbliższa niedziela 3.12 jest niedzielą niehandlową. Zapraszamy do zakupów na castorama.pl

Zobacz więcej Płaskie

Strona główna

Strzałka w prawo

Malowanie

Strzałka w prawo

Narzędzia malarskie

Strzałka w prawo

Pędzle

Strzałka w prawo

Płaskie

Strzałka w prawo
Strzałka w lewo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Pędzel drewniany do farb olejnych Favorite 76 mm
Strzałka w prawo

Pędzel drewniany do farb olejnych Favorite 76 mm

21,48
/ szt.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Oferowany produkt marki Favorite to praktyczny pędzel do farb rozpuszczalnikowych oraz olejnych. Dzięki temu narzędziu pomalujesz precyzyjnie duże powierzchnie, takie jak drzwi, framugi, ławki czy kaloryfery. Płaskie i szeroko ułożone włosie zapewnia komfort i szybkie tempo wykonywanych prac. Wśród naszego asortymentu znajdziesz pędzle przeznaczone do farb rozpuszczalnikowych i olejnych w wielu rozmiarach. Odpowiedzialnie pozyskane materiały - Drewno wykorzystane w tym produkcie jest certyfikowane przez niezależną stronę trzecią. Informacje na temat tej instytucji znajdują się na opakowaniu produktu. Więcej informacji na stronie www.castorama.pl/green-star

   Cechy i zalety

    Oferowany produkt marki Favorite to praktyczny pędzel do farb rozpuszczalnikowych oraz olejnych. Dzięki temu narzędziu pomalujesz precyzyjnie duże powierzchnie, takie jak drzwi, framugi, ławki czy kaloryfery. Płaskie i szeroko ułożone włosie zapewnia komfort i szybkie tempo wykonywanych zadań. Część pracująca została wyprodukowana ze świńskiej szczeciny, która charakteryzuje się odpornością na złamania oraz zagięcia, co oznacza, że na malowanej powierzchni nie zostają pojedyncze włókna. Połączenie trzonka i włosia zostało wzmocnione metalową skuwką, którą pokryto warstwą niklu w celu ochrony przed korozją. Uchwyt z z drewna bukowego jest lekki, a także wygodnie układa się w dłoni. Wśród naszego asortymentu znajdziesz pędzle przeznaczone do farb rozpuszczalnikowych i olejnych w wielu rozmiarach.

     Specyfikacja techniczna

     Typ włosiaNaturalne włosie
     Materiał skuwkiNikiel
     KolorBrązowo-czerwony
     Kształt produktuPłaski
     Materiał uchwytuDrewno
     Kod produktu5903479167760