Zobacz więcej Pędzle płaskie

Strona główna

Strzałka w prawo

Malowanie

Strzałka w prawo

Narzędzia malarskie

Strzałka w prawo

Pędzle

Strzałka w prawo

Pędzle płaskie

Strzałka w prawo
Strzałka w lewo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Pędzel drewniany do lazury Favorite 63 mm
Strzałka w prawo

Pędzel drewniany do lazury Favorite 63 mm

22,98
/ szt.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Informacja

Produkt dostępny wyłącznie w sprzedaży stacjonarnej.

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Pędzel marki Favorite służy do aplikacji środków ochrony drewna. Dzięki temu narzędziu z łatwością oraz precyzyjnie nałożysz lakiery, farby i lazury na wybrane powierzchnie. Płasko ułożone włosie pozwala na malowanie tymi substancjami dokładnie nawet dużych obszarów. W naszej ofercie znajdziesz inne pędzle tej marki oraz rozmaite produkty do prac remontowo-wykończeniowych. Odpowiedzialnie pozyskane materiały - Drewno wykorzystane w tym produkcie jest certyfikowane przez niezależną stronę trzecią. Informacje na temat tej instytucji znajdują się na opakowaniu produktu. Więcej informacji na stronie www.castorama.pl/green-star

   Cechy i zalety

    Pędzel marki Favorite przeznaczony jest do łatwej aplikacji środków ochrony drewna. Dzięki temu narzędziu z łatwością oraz precyzyjnie nałożysz lakiery, farby i lazury na wybrane powierzchnie. Płasko ułożone włosie pozwala na malowanie tymi substancjami dokładnie nawet dużych obszarów. Trzonek z drewna bukowego jest solidny oraz dobrze układa się w dłoni. Część pracującą pędzla wyprodukowano z włosia poliestrowego, które wykazuje odporność na czyszczenie rozpuszczalnikami. Uchwyt i część pracującą spaja metalowa skuwka, która została pokryta warstwą niklu w celu zabezpieczenia przed korozją oraz szkodliwym działaniem środków chemicznych. Właściwie konserwowany pędzel z tych materiałów będzie służył przez długi czas.

     Specyfikacja techniczna

     KolorBrązowo-zielony
     Kształt produktuPłaski
     Materiał uchwytuDrewno
     Kod produktu5903479166534