Zobacz więcej Pellet drzewny

Strona główna

Strzałka w prawo

Ogrzewanie

Strzałka w prawo

Pellet drzewny

Strzałka w prawo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Pellet drzewny Premium 6 mm 15 kg

Pellet drzewny Premium 6 mm 15 kg

32,98
/ szt.
2,20
/ kg
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Jeśli potrzebujesz materiału opałowego, który pozwoli Ci szybko odczuć ciepło w domu, zwróć uwagę na pellet drzewny Premium. Zastosujesz go w każdym gospodarstwie domowym posiadającym kocioł z podajnikiem. Po spaleniu pozostawia niewielką ilość popiołu. Jego atutem jest bardzo niska zawartość siarki. Jest to produkt ekologiczny.

   Cechy i zalety

    Pellet drzewny Premium pozwoli Ci szybko odczuć ciepło w domu lub mieszkaniu. Skutecznie podniesiesz temperaturę i zapewnisz komfort mieszkańcom. Jest produktem ekologicznym i cechuje się bardzo niską zawartością popiołu i siarki. Nie wydziela drażniącego zapachu, a przede wszystkim nie wpływa negatywnie na środowisko. Z powodzeniem zastosujesz go w kotłach z podajnikiem. Pellet cechuje się wysokim współczynnikiem kaloryczności, dzięki czemu jest wyjątkowo wydajny. Prezentowany produkt pakowany jest w praktyczne worki, które ułatwiają jego transport oraz przechowywanie. W szerokim asortymencie marketów budowlanych Castorama znajdziesz również inne materiały opałowe i z pewnością dobierzesz te, które odpowiadają Twoim potrzebom.

    • Ekologiczny i wydajny
    • Bardzo niska zawartość popiołu i siarki
    • Czyste ciepło
    • Wartość opałowa: 6 Premium/kg

    Specyfikacja techniczna

    Maksymalna wilgotność (materiał)6%
    Kod produktu5902768222159