icon
Najbliższa niedziela 1.10 jest niedzielą niehandlową
icon
Najbliższa niedziela 1.10 jest niedzielą niehandlową

Zobacz więcej Perlatory

Strona główna

Strzałka w prawo

Łazienka

Strzałka w prawo

Baterie łazienkowe

Strzałka w prawo

Perlatory

Strzałka w prawo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Perlator Batmix Bi-Flex 10 cm

Perlator Batmix Bi-Flex 10 cm

6,38
/ szt.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

Perlator Bi-Flex marki Batmix doskonale nadaje się do zastosowania w bateriach zlewozmywakowych w kuchni i w łazience. Napowietrza wydobywającą się z kranu wodę, dzięki czemu płynie ona pod zwiększonym ciśnieniem. Zmniejsza to zużycie wody podnosząc jednocześnie komfort korzystania z baterii. Wykonanie z wytrzymałego tworzywa sztucznego gwarantuje odporność na rdzę oraz odkładanie się osadu.

  Cechy i zalety

  Perlator marki Batmix w kolorze białym chromowanym do stosowania w bateriach zlewozmywakowych w kuchni lub w łazience. Wygodny montaż na koniec kranu przebiega przy użyciu uniwersalnego gwintu metrycznego, który pasuje do większości dostępnych na rynku zlewów. Perlator napowietrza wydostającą się z kranu wodę, dzięki czemu płynie ona pod zwiększonym ciśnieniem. Podnosi to komfort korzystania z baterii sprawiając jednocześnie, że zużycie wody spada o nawet kilkanaście procent. Przedłużka Bi-Flex pozwala na wygodne przestawianie strumienia. Perlator został wykonany z solidnego połączenia elementów z tworzywa sztucznego oraz gumy, dzięki czemu jest w pełni odporny na rdzę oraz osadzanie się trudnego do wyczyszczenia kamienia oraz osadu.

   Specyfikacja techniczna

   Typ opakowaniaszt.
   Rozmiar połączenia12.7mm
   MateriałTworzywo sztuczne i guma
   Docelowe pomieszczenieSypialnia, kuchnia
   Kod produktu5900308403914