Zyskaj do 10% rabatu na całe zakupy online! Sprawdź szczegóły akcji tutaj >>

icon
Najbliższa niedziela 24.09 jest niedzielą niehandlową
icon
Najbliższa niedziela 24.09 jest niedzielą niehandlową

Zobacz więcej Perlatory

Strona główna

Strzałka w prawo

Łazienka

Strzałka w prawo

Baterie łazienkowe

Strzałka w prawo

Perlatory

Strzałka w prawo
Strzałka w lewo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Perlator do baterii wannowych Kuchinox
Strzałka w prawo

Perlator do baterii wannowych Kuchinox

2,98
/ szt.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

Perlator z łatwością zainstalujesz w swojej baterii wannowej. Dzięki niemu podczas kąpieli wykorzystywana będzie znacznie mniejsza ilość wody. Przełoży się to na obniżenie kosztów ponoszonych w związku z koniecznością opłacania rachunków. Wykonanie produktu z wytrzymałych materiałów, którymi jest stal oraz mosiądz, skutkuje jego długim działaniem.

  Cechy i zalety

  Perlator do baterii wannowych będzie stanowił idealny dodatek do kranu w Twojej wannie. Jeżeli Ty oraz Twoja rodzina lubicie zażywać długich relaksujących kąpieli. Dzięki zastosowaniu tego akcesorium, Twoje rachunki za wykorzystywaną wodę znacząco spadną. Dzieję się tak dzięki redukcji wykorzystywanej wody potrzebnej do napełnienia zbiornika, poprzez napowietrzenie jej i rozbicie w odpowiedni strumień. Produkt jest wytrzymały i będzie niezawodnie działać przez lata. Ponieważ wykonany jest z materiałów odpornych na działanie wody. Akcesorium w prosty sposób zainstalujesz w swojej baterii, pasuje on do większości dostępnych na rynku układów. Dodatkowo w naszej ofercie znajdziesz inne produkty tego typu oraz, które będzie można wykorzystać w innych rodzajach użytkowanych kranów.

  • Gwint: M28x1

  Specyfikacja techniczna

  Typ opakowaniaszt.
  MateriałMosiądz i stal
  Docelowe pomieszczenieŁazienka
  Kod produktu5906775341803