icon
Najbliższa niedziela 1.10 jest niedzielą niehandlową
icon
Najbliższa niedziela 1.10 jest niedzielą niehandlową

Zobacz więcej Perlatory

Strona główna

Strzałka w prawo

Łazienka

Strzałka w prawo

Baterie łazienkowe

Strzałka w prawo

Perlatory

Strzałka w prawo
Strzałka w lewo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Perlator M24 x 1 chrom
Strzałka w prawo

Perlator M24 x 1 chrom

7,38
/ szt.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

Perlator firmy Bisk to końcówka umożliwiająca oszczędzanie wody. Instaluje się ją za pomocą specjalnego klucza na końcu wylewki baterii. Perlator napowietrza wodę, co oznacza, że strumień wydaje się optycznie większy. Instalacja końcówki pomaga obniżyć zużycie wody nawet o 50%, co przekłada się na obniżenie kosztów. Dostępny tutaj perlator posiada gwint zewnętrzny, pasujący do baterii umywalkowych.

  Cechy i zalety

  Perlator firmy Bisk to końcówka umożliwiająca oszczędzanie wody. Instaluje się ją za pomocą specjalnego klucza na końcu wylewki baterii. Perlator napowietrza wodę, co oznacza, że strumień wydaje się optycznie większy. Dzięki temu ilość cieczy w rzeczywistości jest mniejsza, lecz wciąż wystarczająca do codziennej toalety, mycia rąk, zębów czy golenia się. Dodatkowo końcówka ukierunkowuje strumień wody, dzięki czemu nie rozpryskuje się ona na boki. Instalacja perlatora pomaga obniżyć zużycie wody nawet o 50%, co przekłada się na zmniejszenie kosztów. Dostępny tutaj perlator posiada gwint zewnętrzny, przystosowany do baterii umywalkowych. Pasuje on także do armatury starszego typu. Wśród naszego asortymentu znajdziesz klucz do instalacji końcówki oraz perlatory o innych średnicach i typach montażu.

  • Obrączka stalowa

  Specyfikacja techniczna

  Typ opakowaniaszt.
  Materiał wkładkiPolipropylen (PP)
  Docelowe pomieszczenieŁazienka
  Kod produktu5901487024891