Zobacz więcej Piany wężykowe

Strona główna

Strzałka w prawo

Materiały budowlane

Strzałka w prawo

Silikony, piany, akryle

Strzałka w prawo

Piany

Strzałka w prawo

Piany wężykowe

Strzałka w prawo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Piana Ceresit Whiteteq pistolet 750 ml

Piana Ceresit Whiteteq pistolet 750 ml

37,88
/ szt.
50,51
/ l
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Piana wykorzystywana jest w czasie prac montażowych, gdyż umożliwia uzupełnianie ubytków powstałych w różnych konstrukcjach. Z powodzeniem możesz zastosować ją podczas montowania drzwi lub likwidowania szpar w konstrukcjach dachowych – funkcjonalny produkt dopasujesz do własnych potrzeb. W proponowanej ofercie dostępne są różne rodzaje pian.

   Cechy i zalety

    Piana przeznaczona jest do wypełniania szpar powstałych w rozmaitych konstrukcjach, więc przyda się podczas prac remontowych w każdym gospodarstwie domowym. Idealnie sprawdza się zarówno podczas montowania ościeżnic drzwiowych i ram okiennych, jak też w przypadku likwidowania otworów w konstrukcjach dachowych – wobec tego dopasujesz ją do własnych potrzeb. Preparat stosowany jest też w czasie mocowania skrzynek roletowych lub szafek instalacyjnych, zatem jest wyjątkowo funkcjonalny. Piana gwarantuje idealny rezultat pracy na długi czas, gdyż charakteryzuje się doskonałą przyczepnością – stworzonej za jej pomocą konstrukcji nie będziesz musiał często odnawiać. W proponowanym asortymencie dostępne są również inne rodzaje tego produktu, dlatego wybierzesz wersję najlepiej odpowiadającą Twoim potrzebom.

    • Czas obróbki wstępnej: ok. 30 minut dla 2 cm warstwy przy +23°C / 50% RH

    Specyfikacja techniczna

    Czas utwardzania20h
    Informacje dotyczące bezpieczeństwaPo nakręceniu pojemnika z pianą otworzyć zawór pistoletu i uwolnić pianę poprzez naciśnięcie spustu
    Instrukcje użytkowaniaWydajność: ok. 45 dm3
    KolorBiały
    Maksymalna temperatura aplikacji35°C
    Maksymalna temperatura otoczenia100°C
    MarkaCeresit
    Metoda aplikacjiPistolet na wkłady
    Minimalna temperatura aplikacji-5°C
    Minimalna temperatura otoczenia-40°C
    NormaKlasa F
    PrzeznaczenieMontaż: ościeżnic okiennych i drzwiowych, skrzynek roletowych, szafek instalacyjnych itp.; wypełnianie: otworów w konstrukcjach dachowych i w materiałach izolacyjnych, ubytków wokół rur i wielu innych
    Rodzaj opakowaniaSztuka
    Typ produktuPianka montażowa
    Kod produktu4740008201028