Zobacz więcej Środki czyszczące

Strona główna

Strzałka w prawo

Utrzymanie porządku

Strzałka w prawo

Środki czyszczące

Strzałka w prawo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Pianka do czyszczenia spoin Starwax 500 ml

Pianka do czyszczenia spoin Starwax 500 ml

24,98
/ szt.
49,96
/ l
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Pianka jest produktem, który znajdzie swoje zastosowanie podczas czyszczenia z osadu wapiennego spoiny w Twojej kuchni, łazience oraz toalecie. Produkt przede wszystkim będzie doskonałym dodatkiem do wyposażenia Twojej szafki na środki czyszczące. Atutem pianki jest specjalny nacisk blokady, który chroni przed nieumyślnym użyciem produktu.

   Cechy i zalety

    Produktem niezbędnym podczas czyszczenia toalety, łazienki czy także kuchni w Twoim domu, jest pianka. Preparat przyda się do usuwania osadu wapiennego z fug kafelkowych na ścianach oraz podłodze. Środek posiada właściwości rozjaśniające, dlatego też spoiny odzyskają biały i estetyczny wygląd. Piankę z łatwością rozpylisz na zanieczyszczonej powierzchni, dzięki czemu unikniesz poplamienia dywanu lub tapetowanej ściany w kuchni czy przedpokoju. Preparat został wyposażony w przycisk blokady, który zabezpiecza produkt przed nieumyślnym użyciem, dlatego zapewnisz sobie i domownikom bezpieczeństwo. W przypadku czyszczenia kolorowych powierzchni, zaleca się uprzednio nanieść piankę w mało widoczne miejsce, kontrolując stan wybielania.

    • Wygodna w użyciu
    • Odtłuszcza
    • Wybiela

    Specyfikacja techniczna

    MarkaStarwax
    PostaćPianka
    Kod produktu3365000431887