Zobacz więcej Piany wężykowe

Strona główna

Strzałka w prawo

Materiały budowlane

Strzałka w prawo

Silikony, piany, akryle

Strzałka w prawo

Piany

Strzałka w prawo

Piany wężykowe

Strzałka w prawo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Pianoklej uniwersalny Tytan szybki 750 ml

Pianoklej uniwersalny Tytan szybki 750 ml

39,98
/ szt.
53,31
/ l
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Pianoklej uniwersalny stosowany jest podczas ocieplania budynków mieszkalnych – pozwala na sprawne mocowanie elementów termoizolacyjnych do ścian i przyspiesza cały proces pracy. Możesz stosować go również do innych zadań – nadaje się do montażu parapetów lub dekorowania mieszkania. W naszej ofercie znajdziesz również inne preparaty tej marki.

   Cechy i zalety

    Pianoklej uniwersalny to produkt ułatwiający wykonywanie prac montażowych – znajdzie zastosowanie podczas samodzielnego majsterkowania oraz wykańczania mieszkania. Z powodzeniem możesz stosować go w czasie mocowania do ścian materiałów termoizolacyjnych – jest doskonałą alternatywą dla tradycyjnych kołków, ponieważ z jego wykorzystaniem zaplanowane zadania przebiegają o wiele szybciej. Już po minucie od nałożenia klej zaczyna wstępnie wiązać, dlatego możesz błyskawicznie przejść do mocowania kolejnych fragmentów izolacji. Środek sprawdza się także podczas innych prac – umożliwia montaż parapetów, budowanie ścianek działowych, a nawet mocowanie rozmaitych dekoracji. W naszej ofercie znajdziesz szeroki wybór preparatów klejących i dopasujesz je do swoich potrzeb.

    • Stabilna pianka (po utwardzeniu)

    Specyfikacja techniczna

    Czas utwardzania0.05h
    Instrukcje użytkowaniaok. 40 mb
    KolorŻółty
    Maksymalna grubość nakładania30mm
    Maksymalna temperatura aplikacji30°C
    Minimalna temperatura aplikacji0°C
    Przeznaczenieklejenie płyt g-k i OSB; murowanie ścianek działowych i obudów; montaż parapetów okiennych i schodów; klejenie elementów dekoracyjnych, kasetonów, listew podłogowych
    Kod produktu5902120026685