Produkty

Piasek do piaskownic 20 kg

Kliknij aby powiększyć

Piasek do piaskownic 20 kg

Kod: 631527

|
W prosty sposób możesz spełnić marzenie najmłodszych o zabawie w piasku. Zaopatrz się w piasek do piaskownic, który oferowany jest w workach o wadze dwudziestu kilogramów. Taka ilość w zupełności wystarczy do napełnienia plastikowej piaskownicy. Piasek ma atest. Jest w pełni bezpieczny dla najmłodszych. Zapewnia im wiele godzin zabawy.
Wszystko na raty
RRSO 0%

Zwroty bez problemu

Gwarancja najniższych cen

Gwarancja jakości

Parametry logistyczne

Wymiary produktu

12 x 36 x 60 cm

Długość opakowania

60 cm

Wysokość opakowania

12 cm

Szerokość opakowania

36 cm

Waga brutto

20 kg

Parametry techniczne i użytkowe

Obszary zastosowania

piaskownice

Parametry indywidualne

Gwarancja

2 lata

Informacje dodatkowe

worek 20 kg

Nr referencyjny

900000
Stworzenie mini placu zabaw dla dzieci wcale nie musi być trudne czy kosztowne. Zacznij od piaskownicy, w której Twoje dzieci spędzają wiele godzin na wyśmienitej zabawie. Zapewni im to piasek do piaskownic 20 kg. Produkt przeznaczony jest do każdego rodzaju piaskownicy. Sprawdzi się zarówno do drewnianych, jak i murowanych piaskownic. Będzie również odpowiednim produktem do plastikowych, zamykanych piaskownic dla najmłodszych. Produkt jest oferowany w workach o wadze dwudziestu kilogramów. Dzięki temu wygodnie przesypiesz go do piaskownicy. Łatwiej także zakupisz dokładnie taką ilość, jaka jest Ci potrzebna. Piasek do piaskownic ma atest. Masz zatem pewność, że może być używany przez dzieci. W ofercie sklepów Castorama znajdziesz również inne akcesoria dla najmłodszych do zabaw w ogrodzie.
Ocena
1 komentarz
26.04.2020
Brudzi ręce i ubrania na żółto. Trudny do zmycia i wyprania. Z suchego piasku unosi się żółty pył który barwi skórę i włosy dziecka.
Odpowiedź pracownika Castorama Polska

Dzień dobry, dziękujemy za tę informację. Bardzo nam przykro, jeśli spotkała Pana opisana sytuacja. Prosimy o kontakt z działem Ogród w wybranym sklepie Castorama na terenie Polski celem jej wyjaśnienia: www.castorama.pl/sklepy

 • Porady
  i wskazówki

 • Ogród

  Jak przygotować plac zabaw do zimy?

 • Ogród

  Prostokątna piaskownica – jak ją samodzielnie wykonać?

 • Ogród

  Piaskownica w ogrodzie - podstawa udanej zabawy

Ocena i komentarz dla:

Piasek do piaskownic 20 kg