Zobacz więcej Piaskownice

Strona główna

Strzałka w prawo

Ogród i otoczenie

Strzałka w prawo

Place zabaw i trampoliny

Strzałka w prawo

Piaskownice

Strzałka w prawo
Strzałka w lewo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Piasek do piaskownic 20 kg
Strzałka w prawo

Piasek do piaskownic 20 kg

18,98
/ szt.
0,95
/ kg
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  W prosty sposób możesz spełnić marzenie najmłodszych o zabawie w piasku. Zaopatrz się w piasek do piaskownic, który oferowany jest w workach o wadze dwudziestu kilogramów. Taka ilość w zupełności wystarczy do napełnienia plastikowej piaskownicy. Piasek ma atest. Jest w pełni bezpieczny dla najmłodszych. Zapewnia im wiele godzin zabawy.

   Cechy i zalety

    Stworzenie mini placu zabaw dla dzieci wcale nie musi być trudne czy kosztowne. Zacznij od piaskownicy, w której Twoje dzieci spędzają wiele godzin na wyśmienitej zabawie. Zapewni im to piasek do piaskownic 20 kg. Produkt przeznaczony jest do każdego rodzaju piaskownicy. Sprawdzi się zarówno do drewnianych, jak i murowanych piaskownic. Będzie również odpowiednim produktem do plastikowych, zamykanych piaskownic dla najmłodszych. Produkt jest oferowany w workach o wadze dwudziestu kilogramów. Dzięki temu wygodnie przesypiesz go do piaskownicy. Łatwiej także zakupisz dokładnie taką ilość, jaka jest Ci potrzebna. Piasek do piaskownic ma atest. Masz zatem pewność, że może być używany przez dzieci. W ofercie sklepów Castorama znajdziesz również inne akcesoria dla najmłodszych do zabaw w ogrodzie.

     Specyfikacja techniczna

     Liczba sztuk w opakowaniu1
     Rodzaj opakowaniaSztuka
     Typ produktuPiasek do piaskownic
     Typ pojemnikaTorba
     Waga produktu20kg
     Gwarancja producenta2 lata
     Kod produktu5908283390007