Produkty

Piaskownica Blooma z pokrywo-ławką 120 x 120 x 20 cm

Kliknij aby powiększyć

Piaskownica Blooma z pokrywo-ławką 120 x 120 x 20 cm

Marka: Blooma

Marka: Blooma

Kod: 629209

|
Piaskownica z drewna jest elementem, w który możesz wyposażyć swój ogród lub podwórko, by zapewnić dzieciom miejsce do zabawy. Impregnowana ciśnieniowo konstrukcja obejmuje specjalną pokrywę, chroniącą piasek w nieużywanej piaskownicy przez zanieczyszczeniem i deszczem. Po rozłożeniu spełnia ona natomiast funkcję małych ławeczek.
Wszystko na raty
RRSO 0%

Zwroty bez problemu

Gwarancja najniższych cen

Gwarancja jakości

Główne Cechy

 • Gwarancja

  Gwarancja

Parametry logistyczne

Wymiary produktu

120 x 120 x 20 cm

Długość opakowania

120 cm

Wysokość opakowania

14 cm

Szerokość opakowania

36 cm

Waga brutto

27 kg

Parametry techniczne i użytkowe

Obszary zastosowania

prywatne place zabaw

Parametry indywidualne

Gwarancja

2 lata

Marka

Blooma

Nr referencyjny

6115

Parametry fizyczne i wizualne

Materiał wykonania

drewno

Kolor producenta

brązowy
Spora odległość domu od placu zabaw sprawia, że Twoje dziecko rzadko ma okazję bawić się w piaskownicy? Teraz możesz to zmienić – piaskownicę z drewna z powodzeniem wkomponujesz w aranżację swojego ogrodu, tworząc dla malucha miły kącik do codziennych zabaw na łonie natury. Produkt nie tylko dostarczy najmłodszym wiele rozrywki, ale także zapewni im komfort. Został wyposażony w pokrywę, która po rozłożeniu tworzy 2 ławki – dzieci mogą na nich usiąść, odłożyć napój lub zabawki. A kiedy minie czas zabawy, siedziska z powrotem zamienisz w pokrywę, zabezpieczając w ten sposób piasek i zabawki przed deszczem, kurzem czy zanieczyszczeniem przez zwierzęta. Nasz asortyment obejmuje również inne modele piaskownic oraz piasek idealny do ich wypełnienia. Sprawdź teraz!
Ocena
7 komentarzy
30.05.2020
Bardzo słabej jakości, poskładałem z problemami. po złożeniu i zamknięciu szczelina około 5cm. Deski krzywe, źle docięte, teraz raczej trudno zareklamować, rozbierać konstrukcję i odwozić?
Odpowiedź pracownika Castorama Polska

Dzień dobry, dziękujemy za przesłanie opinii. Przykro nam, jeśli jakość zakupionej piaskownicy odbiega od Pańskich oczekiwań. W przypadku produktów, które są wielkogabarytowe, reklamacji dokonać można za pośrednictwem adresu e-mail lub telefonicznie. Zachęcamy do kontaktu telefonicznego z działem Serwis/Reklamacje w wybranym przez siebie sklepie. Pełen spis numerów telefonów odnaleźć można pod adresem: www.castorama.pl/informacje/sklepy

13.05.2020
Jeśli komuś uda się złożyć piaskownicę według instrukcji to gratuluję.Instrukcja motażu do niczego się nie nadaje. Deski bardzo cienkie,pokrzywione.Podczas składania pękają.Po złożeniu,pomijając instrukcję(bo z nią nie da się złożyć piaskownicy) pokrywa nie domyka się ,pozostaje szpara około 6 cm.Bubel ,który nadaje się jedynie na rozpałkę do ogniska!!!
Odpowiedź pracownika Castorama Polska

Dzień dobry, dziękujemy za komentarz oraz przekazanie tych informacji. Przykro nam, jeśli zakupiona piaskownica nie spełniła Pana oczekiwań w zakresie jej jakości, jak również przystępności montażu. Jednocześnie uprzejmie informujemy, że w przypadku jakichkolwiek wątpliwości w zakresie jakości oferowanego w sklepie towaru, wszystkim naszym Klientom przysługuje prawo do złożenia reklamacji. Można to zrobić na trzy sposoby, mianowicie drogą telefoniczną, mailową, jak również osobiście w sklepie. Zachęcamy do skorzystania z najdogodniejszej dla Pana możliwości.

30.04.2020
Dzień Dobry- Dzisiaj dostarczono mi piaskownicę. To jest niesamowite, że można takie coś sprzedawać. Krzywo pozbijane elementy. Źle dopasowane, niezgodne z instrukcją! Wypaczone deski!!! Wkręty tak cienkie, że masakra... Po złożeniu całości są dziury, jest krzywo..Szanowna Castoramo można po skręceniu zrobić fotki i to zareklamować ????
Aż się boję, bo zakupiłem plac zabaw i trampolinę i jutro skręcam.....
Odpowiedź pracownika Castorama Polska

Dzień dobry, dziękujemy za wystawienie swojej opinii. Przykro nam, jeśli produkt nie spełnił Pana oczekiwań i uległ uszkodzeniu podczas użytkowania. Informujemy, że może Pan reklamować wadliwy produkt internetowo, telefonicznie, bądź podczas wizyty w naszym sklepie. Zachęcamy do skorzystania z tej możliwości.

27.04.2019
My trafiliśmy że pokrywa nie domyka się jest dziura w środku.
Odpowiedź pracownika Castorama Polska

Dziękujemy za tę opinię. Przykro nam, jeśli spotkała Pana(ią) tego rodzaju sytuacja. Przypominamy, że w przypadku produktów wadliwych istnieje możliwość złożenia reklamacji. Można tego dokonać w dowolnym sklepie Castorama. 

08.06.2018
Dobra rada dla kupującego proszę złożyć piaskownice przed pomalowaniem bo później może okazać się ze niestety deski są powyginane, zle odcięte , Krzywe i klapa się nie domyka jak powinna a zwrotu później się nie da zrobić... Generalnie produkt bardzo słabej jakości
26.04.2018
Produkt o dramatycznie niskiej jakości. Deski nieoszlifowane, z zadziorami (produkt dla dzieci). Każda deska krzywa, elementy poskręcane byle jak. Bez wycinarki się nie obejdzie, ponieważ elementy do siebie nie pasują i trzeba "rzeźbić".
Odpowiedź pracownika Castorama Polska

Przepraszamy za zaistniałą sytuację. Prosimy o zgłoszenie się do sklepu celem złożenia reklamacji.

29.03.2018
dzieci zaczęły sezon ogrodowy wcześniej od nas, a to za sprawą tej piaskownicy. bardzo sprytna konstrukcja, fajnie, że można zabezpieczyć piasek, zamykając piaskownicę
 • Porady
  i wskazówki

 • Ogród

  Witamy nowego członka rodziny – jak przygotować taras i ogród na dziecko

 • Ogród

  Aranżacja ogrodu z kącikiem dla dzieci

 • Ogród

  Jak stworzyć strefę rekreacyjną w małym ogrodzie?

Ocena i komentarz dla:

Piaskownica Blooma z pokrywo-ławką 120 x 120 x 20 cm