icon
Najbliższa niedziela 1.10 jest niedzielą niehandlową
icon
Najbliższa niedziela 1.10 jest niedzielą niehandlową

Zobacz więcej Uszczelki

Strona główna

Strzałka w prawo

Hydraulika

Strzałka w prawo

Przyłącza do rur

Strzałka w prawo

Uszczelki

Strzałka w prawo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Pierścień uszczelniający Jano fi 50 mm wargowy

Pierścień uszczelniający Jano fi 50 mm wargowy

6,28
/ opak.
1,26
/ szt.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

Pierścień uszczelniający Jano wargowy to produkt, który jest odpowiedzialny za szczelność w obrębie rur odpływowych. Dzięki niemu woda nie będzie przedostawała się między złączkami i nie ucieknie na zewnątrz. Produkt przyda Ci się podczas wyposażania i remontu łazienki. W opakowaniu znajdziesz cztery uszczelnienia, dlatego część zostanie Ci na zapas.

  Cechy i zalety

  Instalacja wodna musi być szczelna. Dotyczy to zarówno dopływu, jak i odprowadzania wody. Pierścień uszczelniający Jano fi 50 mm wargowy przyda Ci się do uszczelnienia odpływu. Dzięki niemu unikniesz zalania łazienki albo kuchni. Sprawdzi się na instalacjach o dużych średnicach. Jest dopasowany do rurek o średnicy przekroju pięć centymetrów. Zapewni szczelność produktom z PCV, a także metalowych. Sięgnij po niego podczas wymiany odpływu. Będzie Ci potrzebny także przy montażu zlewu. Pierścień uszczelniający Jano wargowy jest wykonany z gumy. Ma kolor czarny. Jeśli szukasz innych uszczelnień do łazienki, sprawdź propozycje Castoramy. Znajdziesz tu uszczelnienia do armatury i instalacji żeliwnych w różnych rozmiarach.

   Specyfikacja techniczna

   Liczba sztuk w opakowaniu4
   Typ opakowaniaopak.
   Średnica produktu60mm
   MateriałGuma
   Kod produktu5908289685350